Новые Советы

2673

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2512

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5957

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2861

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Колір спальні й подружні взаємини

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Колір спальні й подружні взаємини

Спальня — місце для двох людей. Для сімейної пари спальня є не тільки місцем відпочинку, але й місцем самоти й інтиму. Несерйозне відношення до продумування колірної палітри в спальні може спровокувати утворення негатива між закоханими людьми.  

Яким кольором повинна бути спальня, щоб відносини усередині подружньої пари були гармонічними, а самі партнери випробовували любов і потяг друг до друга? Багато рад по облаштованості спальної кімнати дає навчання фен-шуй. Багато рекомендацій фен-шуй дає й із приводу вибору кольору для спальної кімнати.  

При питанні, що мучить вас, - яким квітів зробити свою спальню — необхідно розуміти, що дане приміщення створене для відпочинку й розслаблення. Із цієї причини кольору в спальній кімнаті повинні бути максимально комфортними й «правильними».  

Найбільш кращим варіантом для сімейних пар, які тільки почали своє спільне життя, є насичено червоний колір, а також інші його відтінки. Червоний колір — колір страсті, тому в молодих парах, де потяг друг до друга дуже сильно, навіть дратівний колір стане символом і талісманом любовних відносин.  

Пари, що прожили в шлюбі солідний строк повинні подумати над тим, щоб у їхній спальні переважали більше спокійні, наближені до природних, відтінки. Мова йде про зелену й блакитну квітки. У випадку, коли усередині пари існують проблеми інтимного характеру або ж жагучих почуттів залишилися в минулому, а так хочеться повернути все на місце, можна порекомендувати використовувати в такому випадку сполучення зелений або блакитний кольори з білосніжно білим.  

Колір спальні по фен-шуй багато в чому впливає на відносини усередині пари, моделюючи навіть їхнє сексуальне життя. Звичайно, спокійні відтінки зеленого й блакитного в сполученні з білим здатні подарувати гармонію в інтимному житті. Але якщо хочеться внести у відносини пристрасть, застеліть ліжко насичено-червоною постільною білизною. У таких «дозуваннях» червоний колір принесе тільки користь.  

До речі, червоні елементи в спальній кімнаті можна використовувати сімейним парам, які мріють про появу в їхній родині малюка. Дотримуючись рад фен-шуй, червоний колір у спальній кімнаті необхідно додавати за допомогою невеликих кристалів червоного відтінку. 

Будет Вам Полезно
Зараз, коли за вікном з кожним днем стає усе холодніше й холодніше, на вулицях лежить
Мабуть, усі знають про те, що ліжко-диван є дуже корисним предметом меблів, особливо я
Существует огромное количество стилей, цветов и материалов, доступных при изготовле
Стомлюючий графік роботи, рутинні обов'язки по будинку... все це позбавляє нас сил. Єд