Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Зручний інтер'єр у стилі кантрі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Зручний інтер'єр у стилі кантрі

Безперечно, стиль кантрі вже сам по собі є символом затишку й гармонії, до яких так прагнемо ми всі, створюючи свої варіанти інтер'єрів спальних кімнат. Перераховувати всі переваги даного стилю ми не будемо, але на конкретних прикладах покажемо, наскільки відрізняється він від усіх інших

Насправді, перетворити власну спальню в подібний куточок не так те й складно. У першому варіанті продемонстровано як можна шляхом доступних засобів зробити це на прикладі своєї кімнати.  

Отже, візьміть за основу стьобана ковдра, складеної з різних шматочків яскравих тканин, що буде виконувати роль покривала. Постільну білизну виберіть найбільше наближене до стилю кантрі. Тут був використано підодіяльник і наволочки з ніжним і дрібним квітковим малюнком. Бузковий -бузковий-ніжно-бузковий колір простирадла доповнює всю гаму відтінків, використовуваних для декору ліжка. Остаточне бачення кімнати завершує максимально просте узголів'я ліжка у вигляді стародавніх дерев'яних ставень.  

Приголомшливе враження створює наступний спосіб оформлення ліжка в стилі кантрі. Для цього була використана одна й також тканина, який покрили не тільки сама підстава ліжка, але й перенесли її в прикрасу високої спинки. Прекрасний синій квітковий малюнок на білому тлі створює відчуття єдиного шаблона, на якому й будується вся картинка.  

Постільна білизна кольору слоновой кістки виступає в ролі контрасту квітчастому тлу. Яскраве покривало коралового кольору додає сплеск яскравості й життя в спокійну палітру. Смугастий килим на підлозі завершує ніжний образ затишної спальні.  

Більш шикарно й не так просто виглядає спальна кімната в третьому прикладі. Якщо ви хочете відтворити затишний стиль кантрі в умовах власної спальні, але хочете щоб інтер'єр виділявся за рахунок чогось несподіваного й незвичного, зверніть увагу на даний варіант.  

Ліжко в цьому випадку займає центральне місце в кімнаті за рахунок свого витонченого й неймовірно стильного варіанта оформлення. Узголів'я ліжка і її корпус оформлені за допомогою популярного нині посріблення. Рослинні мотиви на постільній білизні, а також традиційна смуга продовжують тему кантрі. Комбінація сріблистого відтінку корпуса ліжка й бузкового кольору постільних приналежностей формує ту добірність, до якого так прагнете ви.  

Будет Вам Полезно
Спальня — уголок уюта и комфорта для любого человека. Именно к данной комнате мы от
Мебель из стекла и металла всегда завораживала людей своей красотой и изящностью. Ст
Дизайн інтер'єра - особиста справа кожного. Для однієї людини варіанти виконання диз
Самою головною проблемою невеликих квартир є недостача вільного простору. Доводить