Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Майструємо узголів'я ліжка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Майструємо узголів'я ліжка

Ліжко в спальні є центральним місцем усього приміщення. Нерідко весь стиль кімнати обіграється саме навколо ліжка. Бажання перебувати в спальні нерідко виникає від того, наскільки комфортно тут і наскільки гармонійно продуманий стиль спальні. Важливу роль в оформленні всієї спальні грає узголів'я ліжка.  

Замовити узголів'я, що сподобалося вам, можна ще в процесі покупки ліжка. Ліжко без узголів'я несе свою функцію, підкреслюючи стиль спальні. Але тільки в практичному плані без узголів'я досить незручно.  

На ліжку людин не тільки спить, але й читає перед сном книги, дивиться телевізор або ж просто відпочиває. Для цього йому необхідно облокачиваться. Коли в ліжка немає узголів'я, доводиться облокачиваться на стіну. Через якийсь час шпалери на стіні покриються плямами або ж почнуть стиратися.  

Для того, щоб зберегти цілісність покриття стіни й подбати про комфортний відпочинок у ліжку, можна зробити узголів'я ліжка своїми руками. Що ж можна використовувати для створення узголів'я? Практично все, що тільки підкаже вам фантазія.  

Найбільш зручн і комфортним буде для вас м'яке узголів'я ліжка, яке можна легко виготовити своїми руками. Можна взяти аркуш ДСП або фанери розміром рівному ширині ліжка або ж ледве більше. На основу наклеюють поролон, поверх даної конструкції натягається тканина й у вас готове м'яке узголів'я.  

Як м'яке узголів'я для ліжка, що ви також можете зробити своїми руками, можна використовувати кілька подушок. Ви самі вибираєте, якого розміру будуть подушки — це може бути кілька маленьких подушок або пари більших. Подушки закріплюються між двома планками за допомогою тасьм, які пришиваються на наволочки подушок

М'яке узголів'я ліжка з подушок практично й зручно у використанні. Практичність у тім, що ви можете зшити кілька наволочок, що підходять до комплектів постільної білизни, які ви зможете міняти щораз, зберігаючи єдиний стиль.   

Зробити узголів'я для ліжка своїми руками можна й з дерев'яних дощок, збитих в одну конструкцію. Таке узголів'я буде доречно для стилю кантрі, що підкреслює простоту й затишок спальні

Будет Вам Полезно
Суєта минулого дня залишається за дверима однієї із самих улюблених кімнат абсолютн
Не секрет, що міцність і гарний зовнішній вигляд меблів залежать, насамперед, від пра
Отделка и украшение спальни всегда требует более тщательного и детального подхода
Чорний колір продовжує свій переможний хід, відвойовуючи усе більше й більше площ. Хо