Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Нове віяння в дизайні ліжка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Нове віяння в дизайні ліжка

Вес нове й незвичайне завжди привертало увагу. Але коли мова заходить про неординарні предмети, чия основна мета зробити наше життя більше комфортної й зручної, подібні новинки сприймаються з особливим інтересом. Одними з подібних предметів є модні ліжка — саме про їх і піде мова в цій статті

Магнатсько можна вважати символом комфортного відпочинку. Мирне погойдування крісла заспокоює й дарує насолода, але хто міг подумати про те, що подібний принцип буде успадкований меблями, що досить складно представити в  такому образі. Творцем унікальної по задуму й формі ліжка є дизайнер Джо Менус.  

Натхненний дизайн ліжка набудовує на відпочинок і розслаблення. Дана модель унікальна тим, що може бути використана не тільки для закритих приміщень. Її можна використовувати і як садові меблі

Але зовнішній дизайн ліжка дуже оманний. Це ліжко-качалка сполучить у собі механізм, що качає, якому можна зупинити, установивши гумові стропи, перетворивши ліжко в стаціонарну модель.  

Ліжко здатне підбудовуватися під ваші бажання й настрій, а також повністю відповідати навколишньому дизайну. Якщо вірити виробникам настільки унікальної моделі, то корпус її виготовляється в декількох різновидах. На вибір покупця пропонується сталь або дерево.  

Органічне ліжко — ще одна новинка серед сучасних незвичайних моделей. Дякувати за розроблений дизайн необхідно італійського архітектора Анджело Томайуоло. Унікальне ліжко, так до того ж естетически гарна, чудово сполучається із сучасними інтер'єрами.  

Широка основа ліжка оббита тихорєцькою матерією або ж справжньою шкірою. Гладка скульптурна спинка ліжка саме й створює її унікальну й оригінальну форму. До речі, виробництвом цього ліжка зайнялася фірма Tonin CASA, вся продукція якої відповідає повним вимогам поняттям органічних меблів

Відрізняє органічне ліжко її значні розміри, тому гармонійніше всього вона буде смотреться тільки в більші по площі кімнатах і краще, якщо стиль у ній буде наближений до сучасного.  
 

За матеріалами сайту: - com

Будет Вам Полезно
Предпочитаете консервативные, проверенные веками стили интерьеров? Тогда обратите в
Спальна кімната — найбільш почуттєве й особисте приміщення у всім будинку. Саме с
Кілька років назад уважалося, що для збереження здоров'я необхідно було спати на тве
Спальня — улюблена кімната відпочинку абсолютно всіх людей. Але для деяких відпоч