Новые Советы

2672

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5952

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2859

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Світло для прекрасного настрою

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Світло для прекрасного настрою

Освітлювальні прилади останнього покоління вже не є просто звичайними предметами, які використовуються лише по їхньому прямому призначенню. Сьогодні сучасні прилади здатні виступати в ролі окремий елементів інтер'єра, бути в центрі уваги й формувати свій власний стиль.  

Drob Light — нове поняття, що було створено в компанії DOOlight, що обожнює змішувати творчий потенціал з функцією для одержання захоплюючих результатів. Головна ідея полягає в створенні прекрасного внутрішнього настрою. Винахід авторів являє собою лампочки, що перезаряджаються, у формі крапель

Лампочки зручні тому що будь-який користувач може переносити їх у будь-яку кімнату, до того ж навіть часті відключення світла з такими лампочками будуть уже не страшні. Лампочки можуть використовувати окремо, а можуть формувати цілі освітлювальні прилади. У такому випадку кілька лампочок поміщають на спеціальні підставки

Як же працює це чудо техніки? Просто торкніться верхівки лампочки для включення, якщо ви хочете збільшити яскравість висвітлення, просто тримаєте палець на лампі кілька секунд. У такий же спосіб, до речі, можна й зменшити світло.  

«Липкі» вогні — лампочки, поміщені в пластикові пакети, які можна легко прикріпити на стіні або будь-якій поверхні меблів. Винахідником подібного стилю лампочок став Крис Кабель для компанії Droog.  

Звичайно, якщо говорити про унікальність подібних світильників, то вони дійсно заслуговують на увагу. Вони прикрашають інтер'єр, роблять його більше цікавим. Але якщо вам важливо не тільки створити особливий вид у кімнаті, але ще наповнити її й світлом, тоді крім «липких» вогнів краще використовувати додаткові джерела світла.  

Колекція освітлювальних приладів «Електронний настрій» від дизайнера Андреаса Штрупплера з Мюнхена залучила до себе чимало уваги й одержала масу піднесених відкликань. У своїй колекції авторові вдалося вміло об'єднати технологію й нововведення.  

Електронні вогні й дзеркала поєднуються з навколишніми їх светодиодами. Керування подібною системою не вимагає наявність дистанційного пульта й інших пристосувань. Ви просто підходите й одним торканням включаєте кожний прилад. Треба помітити, що в загальній масі вони створюють дійсно чарівне відчуття від знаходження в подібній кімнаті.  
 
 
 

Будет Вам Полезно
Часом, розміри кімнати настільки малі, що вам складно зрозуміти, який мінімум меблів
Пишнота, розкіш, гламур, класика, простота й сучасність — так можна коротко охарак
Проживаючої в однокімнатних квартирах не понаслишке знайома тема недостачі простор
Отдых на берегу моря — любимый способ многих людей расслабиться перед началом оче