Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5965

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Стародавні меблі для спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Стародавні меблі для спальні

Спальна кімната перетворює буквально на очах, варто облаштувати її, використовуючи стародавні меблі. Розкішний вид, сміливі кольори й складні форми підвищують статус самих хазяїв подібної спальні, наближаючи їх до більше богатому стану

Кімната, у якій установлена стародавні меблі, більшою мірою зосереджує на естетической стороні питання, відводячи функціональності другорядну роль.  Коли мова йде про стародавні меблі, як правило, під дану категорію попадають екземпляри, яким уже більше сотні років. Але в останні роки навіть меблі двадцятого сторіччя вже можна називати стародавньою.  

Стародавні проекти меблів для спальні, які були створені у вісімнадцятому сторіччі, складаються з певних проектів, що належать національному стилю, такому як Palladianism в Англії й рококо у Франції. Вони являють собою гармонічне сполучення добірності, багатства, гри кольору й створення надзвичайно радісної обстановки.  

З іншої сторони стиль барокко, що був популярним більше довгий час, базувався на достатку темних відтінків і масивних форм. З початком дев'ятнадцятого сторіччя ознаменувалася ера готичного стилю.  

Дорогі стародавні меблі не можуть бути виготовлені з дешевих порід дерева. Як правило, подібні добутки створюються тільки із цінної деревини й прикрашаються надзвичайної краси різьбленими малюнками. Такі меблі покликані задовольнити й потішити самолюбство багатіїв, і необхідно відзначити, що вона створювалася на совість і здатні пережити не одне покоління

Фіранки та інші віконні пристосування декоративної обробки вікон грають не менш важливу роль у створенні особливої атмосфери в спальні, де є стародавні меблі. Насамперед, тканини, використовувані в цьому випадку, призначалися для захисту особистого життя хазяїв будинку. Ліжко в розумінні стародавніх меблів тут є найбільш складною конструкцією, тому що крім підстави й матраца вона обов'язково покривається тихорєцьким драпіруванням, закріпленої на спеціальній рамі.   

Особливе місце в спальні в антикварному стилі займають столи, комоди й гардероби. Для підтримки специфічної атмосфери багатства обов'язково необхідно поставити в спальні розкішний стіл або секретер.  

Гардеробні шафи частіше виготовлялися з деревини волоського горіха або темного дуба. Але головною їхньою особливістю є спосіб прикраси — різьблені фігурки й мідні деталі. У самих чарівних гардеробних може бути присутнім і особливим стендом для свіч

Будет Вам Полезно
Место отдыха, спокойствия, душевной гармонии и сна — это, конечно же, спальня. И в в
Спальня — місце, що асоціюється в нас із відпочинком, розслабленням і з можливістю
Как правило, каждая комната в доме имеет свой центральный элемент, вокруг которого и
Спальня — место, которое ассоциируется у нас с отдыхом, расслаблением и с возможно