Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Англійська класика в спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Англійська класика в спальні

Волієте консервативними, перевіреними століттями стилі інтер'єрів? Тоді зверніть увагу на англійський стиль, що здатний змінити будь-яке приміщення вашого будинку. Ми пропонуємо вам ознайомиться сьогодні з оформленням спальні в англійському стилі. Хто знає, може бути, інтер'єр спальні в англійському стилі це те, про що ви так довго мріяли. 

Центральне місце в спальній кімнаті в англійському стилі займає ліжко. Масивні дерев'яні моделі стають справжнім акцентом всієї кімнати. Ліжко в англійському стилі повинна бути виготовлена тільки з коштовних порід дерева: дуб, цінна деревина або волоський горіх.  

Прикрасою самого ліжка спальні в англійському стилі є балдахін, що вкриває дерев'яне ліжко. До речі, ліжко може бути не тільки з дерева — допускається використання мідного або залізного кованого ліжка.  

Інтер'єр спальні в англійському стилі виграє за рахунок сполучення фактур і колірної палітри текстильних елементів. Так груба й важка тканина у квіточку повинна повторюватися в покривалах, а також у шторах. Англійський стиль часто виявляє собою велика кількість текстилю із властивому шотландському стилю принтом у вигляді кліток.  

Англійський інтер'єр спальні не можливий без великої кількості текстилю: мальовничі покривала, подушечки різних розмірів, пледи, штори змішують між собою розкіш, простоту, природність і велич, які властиві настільки разноплановому англійському стилю. Штори в англійському стилі повинні бути дуже широкими, щоб вікно обрамлялося глибокими складками.  

Шпалери в англійському стилі можуть служити особливим тлом, що підкреслює добірність оздоблення, а може за допомогою яскравих відтінків і візерунків зробити спальню по-справжньому шикарної й величної.  

Невід'ємними атрибутами спальні в англійському стилі є комоди із дзеркалом або без, але бажано на високих ніжках; круглі столи, укриті до самої підлоги довжиною скатертиною; м'які затишні крісла, розташовані осторонь, як правило, у стола; тумбочки в ліжка й м'яка лава перед самим ліжком.  

Наприкінці не можна не згадати про декоративні елементи спальні в англійському стилі. Традиційно над ліжком вішають сімейні портрети або ж мальовничі пейзажі. Ви ж можете повісити в спальні над своїм ліжком фотографії сучасних фотохудожників, тим самим внеся в англійський інтер'єр спальні небагато сучасності

Будет Вам Полезно
Хотите каждый день просыпаться в уютной и по-домашнему теплой спальне? Тогда вам сто
Затишок і спокій у спальні можливий тільки в тому випадку, коли немає ніяких дратівн
Спальня — любимая комната отдыха абсолютно всех людей. Но для некоторых отдых зде
Тканеві драппировки в інтер'єрі без перебільшення можна назвати цілим мистецтвом, щ