Новые Советы

2727

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2548

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6046

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2904

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Подушка своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Подушка своїми руками

До питання відпочинку й затишку ми ставимося з особливим трепетом. Ніщо так не допомагає розслабитися й відновити сили, як відпочинок у звичній і затишній обстановці. Навіть дріб'язки можуть асоціюватися в нас із домашнім теплом і затишком. Як правило, більшу частину часу для відпочинку ми проводимо в спальні, так давайте зробимо його ще більш приємним

М'які подушки самих різних форм служать прикрасою спальної кімнати. А як приємно після складного дня лягти на ліжко, обкластися з усіх боків м'якими й теплими подушками й присвятити хоча б півгодини читанню або перегляду телевізора. Створити не менш приємну обстановку можна й за допомогою своїх творчих талантів, приміром, зшити своїми руками невелику подушку для спальні.  

Для роботи вам може бути досить кілька шматочків різнобарвних тканин або ж цілий шматок нової, спеціально купленої для подушки тканини. Подушка, що ви зробите своїми руками, може нести як декоративну, так і чисто практичну функцію. Головне, на самому початку роботи визначитися з майбутнім видом подушки.  

Коли загальний дизайн подушки вже подумки представлений вами, переходите до роботи над викрійками. Подушка, зроблена своїми руками, може мати саму різну форму, бути новим аксесуаром у вашій спальні або ж служити гарною й оригінальною наволочкою для вже існуючої подушки.  

Створюючи подушку своїми руками враховуйте й той факт, що декоровані бісером, пайетками або бусинками, такі подушки зовсім незручні для сну.  А от повітряна подушка, створена своїми руками з ніжної й м'якої тканини стане вашим символом міцного й солодкого сну.  

Зшити подушку своїми руками можна практично із усього, що тільки є у вас у будинку. Як один з варіантів можна використовувати старі трикотажні речі. Цілком реально створити варіант теплої подушки, зв'язавши для неї наволочку з вовняних ниток.  

Можна вдихнути нове життя у вже наявні подушки, продумавши новий декор для них. Для цього можна використовувати різні шматочки тканин, мережив або тасьми. Можна прикрасити подушку, пришивши до неї нові оборки, або декорувати її аплікаціями

До процесу шиття подушок своїми руками можна залучити й  малюків, які можуть допомогти вам знайти нові варіанти декору, запропонувавши фотографії можливих варіантів подушок і наволочок для них. 

Будет Вам Полезно
Солодкі сни на улюбленому ліжку просто неможливо представити без м'якої й такої улюб
Тканеві драппировки в інтер'єрі без перебільшення можна назвати цілим мистецтвом, щ
Англійський стиль у всіх своїх проявах будь це одяг або інтер'єр міцно асоціюється в
Набори постільної білизни доступні в самих різних виконаннях, починаючи від тканин -