Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Рождественський будинок: напередодні свята

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Рождественський будинок: напередодні свята

З кожним днем ми стаємо все ближче до самого улюбленого свята всіх малюків і дорослих. Можливо, ви ще не знаєте, де й з ким збираєтеся відзначати його, але солодке очікування майбутніх новорічних канікул змушує нас увімкнутися в передноворічну підготовку, що найчастіше виражається в оформленні нашого будинку й покупці подарунків

Який же Новий Рік без святкової ялинки? Виберіть найбільше й гарне різдвяне дерево й покрийте його чудовими іграшками у вигляді тканевих голубів, сердець і зірок, що обшитих контрастним швом. Подушки на дивані у вітальні в декоративних чохлах у скандинавському стилі підкреслять зимову атмосферу свята, тим самим наближаючи настільки улюблене всіма торжество.  

Використовуйте шпалери, щоб наділити куточок у кімнаті або ціла її частина справжнім новорічним настроєм. У нашім випадку були обрані шпалери з досить простим, але помітним малюнком із круглими мотивами.  

Новорічні вінки, якими прийнято прикрашати вхідні двері, можна використовувати не тільки для того, щоб розмістити їх за межами будинку. Вони будуть також чудово виглядати й доповнювати святковий інтер'єр і на внутрішні дверях

Рождественські й новорічні листівки зараз усюди. Різні форми й малюнки на них можуть послужити вам ідеєю, щоб спорудити справжню гірлянду з подібних листівок. Наприклад, листівки у формі серденьок прекрасно прикрасять приміщення, якщо з повісити уздовж полиць із книгами або посудом.  

Створіть свого чарівного голуба з паперу. Зробити його досить просто й, головне, на це не йде багато часу. Використовуйте яскравий папір, декоративні деталі й ваш художній утвір стане прикрасою новорічної ялинки.  

Прикрасьте інтер'єр спальні декоративною гірляндою із традиційними носочками для подарунків. У такий спосіб можна декорувати спинку ліжка. Буде ще краще, якщо повісити над гірляндою дерев'яну фігурку оленя. Яскраво-червоні постільні приналежності створять радісну атмосферу вспальне.

Червоні фіранки на вікнах ще один символ новорічного свята. Доповните монохромну тканину білими деталями у вигляді візерункових сердець. До речі, створити таку красу ви можете й самі, використовуючи трафарети з паперу. 

Будет Вам Полезно
Восточная культура уже давно стала для нас символом загадочности и неповторимой кра
Для того, чтобы чувствовать себя с утра бодрым и хорошо отдохнувшим, нужно не только
Часто питання, яким образом можна прикрасити спальню, створює ряди проблем. З одного
Центральное место в любой спальне занимает, конечно же кровать. Они бывают различны