Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2583

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6129

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Водні ліжка - так чи ні?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Водні ліжка - так чи ні?

Кілька років назад уважалося, що для збереження здоров'я необхідно було спати на твердих поверхнях. На щастя часи оман минули й тепер до вибору ліжка й матраца для неї підходять уже з іншого погляду.  

Ліжко — один з найважливіших елементів всієї спальної кімнати. Це не викликає подиву. На ліжку й проходить більша частина часу, присвячене відпочинку й відновленню після цілого дня роботи. Вибір ліжка багато в чому диктується стилем спальної кімнати, але комфортний і спокійний сон, а також здоров'я спини, залежить, насамперед, від виду і якості ліжка.  

В одній з попередніх статей ми розповідали про ортопедичні матраци. До таких видів матраців, як правило ставляться матраци із залежними й незалежними пружинними блоками. Але до ортопедичних матраців можна сміло віднести ще один вид, що на даний момент все-таки є для нас екзотикою. Тема сьогоднішньої статті — водні ліжка й матраци.  

Термін «водне ліжко» не варто розцінювати буквально, уважаючи що це ліжко на воді. Насправді, підставою для водного ліжка може бути звичайний каркас від ліжка, а весь секрет криється у водному матраці.  

Система захисту рідини, що є усередині матраца, не дає їй розлитися навіть у випадку серйозного ушкодження поверхні. Водні матраци для ліжка виготовляють із вінілу, а даний матеріал є безпечним для людей. Це перший плюс на користь водного ліжка.  

Говорячи про водне ліжко, не можна не згадати про унікальні властивості водного матраца. Рідина усередині матраца відмінно повторює контури тіла людини. У сні м'яза тіла повністю розслаблені, а хребет займає максимально правильне анатомічне положення. Даний позитивний фактор дозволяє на ранок просипатися в гарному настрої, відчуваючи себе повністю відпочилим.  

Під час вагітності доводиться по великому рахунку спати на спині або на боці. Для жінок, які без проблем засипали тільки лежачи на животі, наступають нелегкі часи, доводиться випробовувати дискомфорт, пов'язаний з незручною позою в сні. А от водні ліжка завдяки унікальному матрацу дозволяють без побоювання спати на животі навіть вагітним. Звичайно, на останній строках вагітності зробити це все-таки буде проблематично.  

Водне ліжко може бути оснащена системою підігріву. Дана функція полегшує процес засипання, тому що людині не доводиться витрачати власну енергію й тепло тіла на підігрів постелі.  

Останнім і вирішальним фактором, що говорить про переваги водного ліжка перед звичайної, є те, що водний матрац здатний прослужити, як мінімум, п'ятнадцять років. Жоден навіть самий дорогою і якісний пружинний матрац, на жаль, такими досягненнями похвастати не може. 

Будет Вам Полезно
Часто хазяї власних будинків відводять одну або дві кімнати спеціально для гостей, о
Как правило, каждая комната в доме имеет свой центральный элемент, вокруг которого и
Вы никогда не задумывались над тем, как сделать свою спальню комфортнее и уютнее? Вы
Английский стиль во всех своих проявлениях будь это одежда или интерьер прочно ассо