Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2588

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Улюблена подушка - чарівний сон

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Улюблена подушка - чарівний сон

Мабуть, найкраще відпочиває людина саме під час сну. Багато в чому якість сну залежить від таких дріб'язків, як подушки для сну. Від того, наскільки зручна подушка, залежить настрій і самопочуття людини ранком. Давайте довідаємося основні секрети вибору найкращої подушки.   

Не секрет, що в сні людин проводить третина свого життя, тому, вибираючи подушку для сну, варто прислухатися до наших рад. Раніше постійним супутником сну була пір'яна подушка. Сьогодні ж найчастіше такі подушки заміняють на ортопедичні або звичайні, але із синтетичними наповнювачами.  

Так у чому ж справа? Виявляється, пір'яний наповнювач подушки прекрасне середовище для розмноження пилових кліщів. Самі по собі вони не представляють погрози, більше небезпечні їхні продукти життєдіяльності, здатні привести до бронхіальної астми.  

Якщо ви не хочете відмовлятися від пір'яної подушки взагалі, намагайтеся міняти її раз у шість місяців. Можна обійтися менш кардинальними мірами — залишати неї на вулиці для сушіння на три дні. Тільки так ви зможете гарантувати собі спокійний і безпечний сон.  

Вибираючи пір'яну подушку, звертайте увагу не тільки на якість наповнювача, але й на якість пошиття. Важливо, щоб шви були досить міцними й між стібками не було маленьких дірочок, через які будуть вибиватися пір'я

В останні роки людство всерйоз задумалося про своє здоров'я — товари в позначкою «ортопедичні» стали обов'язковим атрибутом сучасної спальні. Крім покупки ортопедичного матраца, популярні й ортопедичні подушки

Безумовно, ортопедичні подушки зручніше й корисніше, приміром, пір'яних. Справа в тому, що ортопедична подушка повторює вигини шиї, підтримуючи її в правильному положенні, тому по ранках ви не прокидаєтеся від неприємного ниючого болю в плечах і шиї.  

Купуючи ортопедичну подушку, не намагайтеся купити саме ту модель, що розхвалюють ваші знайомі. Підбирати ортопедичну подушку необхідно строго під себе. Вона повинна анатомічно повторювати будову ваших лопаток і шиї, і тільки тоді ви зможете спати спокійно.  

Ще один вид подушки, але майже що не має відношення до сну — масажна подушка. Такого роду подушка відмінний варіант для далеких поїздок, коли необхідно опорядитися, зняти неприємні відчуття в шиї.  

Масажна подушка зручна у використанні, вона придасться вам після роботи, коли необхідно зняти напругу, на природі для повноцінного відпочинку. Масажна подушка може стати гарною альтернативою звичайному масажу, на який, часом, у сучасної людини немає часу. 

Будет Вам Полезно
Інтер'єр спальної кімнати повинен бути продуманий до дріб'язків, адже тут відбувають
Місце відпочинку, спокою, щиросердечної гармонії й сну — це, звичайно ж, спальня. І
Люстри відіграють основну роль у створенні затишної й стильної атмосфери вашої спал
Спальня – особливе місце, куди ми вертаємося після напруженого трудового дня з одн