Новые Советы

2725

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6041

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Англійський стиль спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Англійський стиль спальні

Англійський стиль у всіх своїх проявах будь це одяг або інтер'єр міцно асоціюється в нас зі строгістю й незмінною класикою. Сперечатися, звідки пішло дане протиріччя зараз уже не має змісту. Але можна сказати лише одне, що не завжди англійський стиль в інтер'єрі виглядає занадто по-чудернацьки й строго.  

Розглянути унікальну красу англійського стилю можна на прикладі створення інтер'єра англійської спальні. Перше, за що чіпляється око — достаток текстильних елементів.  Покривала, штори, скатертини, серветки, різноманітні подушки на ліжках. Шарм і зачарування, що панують в англійській спальні, створюються саме завдяки текстилю.  

Причому унікальність у тім, що текстиль в англійській спальні складається з, здавалося б, зовсім з не комбинируемих між собою тканин.  Тут поруч із легким ситцем і квітковими мотивами можуть сусідити шляхетний оксамит, на шовкових наволочках можна зустріти оборки з натуральної бавовни.  

Спальня в англійському стилі більше по душі прийде саме жінкам і не тільки через те, що тут вона зможе втілити й продемонструвати всі свої вміння як майстриня. Справа ще в тім, що в англійській спальні найчастіше присутні в обробці й декорі квіткові мотиви  у вигляді класичних квітів Англії — троянда й гортензія.  

Квіткові мотиви в англійській спальні простежуються у вигляді кованих елементів меблів або декоративних аксесуарів, до того ж посаджені у вазони квіти троянд і гортензій стануть прикрасою й живою деталлю спальні в англійському стилі.  

Якщо говорити про декор стін англійської спальні, то тут простежуються дві тенденції. Перша з них продовжує тематику легкої квіткової рослинності. Класичний малюнок у дрібний ситець може стати тлом для всіх елементів у спальні.  

Вітається використання й ніжні однотонні квіти в обробці стін англійської спальні. Удале сполучення класичних відтінків для англійського стилю знайшли своє відбиття й у створенні інтер'єра англійської спальні. Чудовий зовнішній вигляд створюють білосніжний білий і синій кольори. Так обробка стін синім квітів, вдало підкреслить білу постільну білизну на ліжка й наявність інших білосніжних елементів текстилю

Будет Вам Полезно
К вопросу отдыха и уюта мы относимся с особым трепетом. Ничто так не помогает расслаб
Багато дизайнерів велику увагу приділяють розробці різних інтер'єрів білих спалень
В однокімнатних квартирах, а також у невеликих спальнях проблематично розташувати б
Спальня всегда представляется нам этаким местом спокойствия и размеренности, поэтом