Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Дизайн спальні - купальний сезон триває!

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Дизайн спальні - купальний сезон триває!

Відпочинок на березі моря — улюблений спосіб багатьох людей розслабитися перед початком чергових робітників будня. Сонце, пісок, гіпнотичний шум моря заспокоюють душу й розслаблюють тіло. І навіть якщо вам цього року не випав шанс зарядитися морською енергетикою, ви можете відтворити розслаблюючу атмосферу пляжу в себе в спальні.  

Як відомо, колір кімнати може як посприяти поліпшенню інтер'єра кімнати, так і повністю зруйнувати його. Це ставиться й до «пляжного» спальні. Залежно від того, що ви хочете створити в себе в кімнаті, і залежить остаточний вибір кольору. Якщо вам ближче звичайна морська тематика, то ваш вибір повинен упасти на сполучення білого, червоного й синього.  

У випадку, коли відпочинок на тропічних берегах набагато ближче вам, то краще використовувати більше яскраві відтінки в сполученні з пастельними, але при цьому комбінації становити уместнее тільки із двох квітів.  

Дотримуйтеся обраної колірної палітри й у постільних приналежностях. Шукайте м'який синій колір, коричневий або кораловий, втілені в підодіяльниках, покривалах і інших текстильних аксесуарах. Не зайвими деталями на тканинах будуть традиційні морські мотиви у вигляді пальм і якорів

Якщо ж для вас тема принтов не занадто близька, просто вибирайте двоколірні стьобані ковдри й покривала синіх або сірих тонів. Вони стануть чудовим тлом і сфокусують увагу на невеликих декоративних подушках і інших аксесуарах яскравих розцвічень.   

Кращі меблі для вашої спальні морської тематики повинна включати природні елементи із прибережного середовища. Так прикрасою спальні стане  поліроване дерево, бамбук і плетені меблі, які й навівають це особливе відчуття від перебування на морському узбережжі. Найбільше для пляжної тематики доречнаі меблі світлих відтінків, хоча й темні цілком уписуються в обраний вами стиль.  

Зробити інтер'єр спальні більше цікавим можна, використавши для розпису стін трафарети у формі черепашок або пальм. Кілька подібних штрихів перенесуть вас на улюблене узбережжя. А тканини, що створюють видимість сітки стануть відмінним завершальним елементом оформлення спальної кімнати.   
 

За матеріалами сайту: - lovetoknow-m

Будет Вам Полезно
Создание комфортной и шикарной атмосферы в доме, которая вносила бы свои стильные ко
Спальня мужчины не должна выглядеть слишком холодной, даже не смотря на видимую муже
Зрозуміло, що оздоблювальні матеріали, тканини, колірна палітра й меблі в першу чергу
Спальня — любимая комната отдыха абсолютно всех людей. Но для некоторых отдых зде