Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2583

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6129

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Не перина, а пружина - про якість вибору матраца

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Не перина, а пружина - про якість вибору матраца

Якість сну прямо впливає на самопочуття людини, на його здоров'я й настрій. Складно представити себе цілком працездатним, коли ніч довелося провести на незручному ліжку. Причиною цьому може бути неправильно обраний матрац.  

На що ж варто звертати увагу при виборі матраца? Перед тим, як відповістити на дане запитання, необхідно поговорити про різновиди матраца. У недавнім минулому символом гарного й міцного сну була пухова перина. М'яка й повітряна перина, покладена на тверду поверхню вважалася людьми найкращим варіантом для сну.  

У цей час лікарі та інші фахівці виступають проти використання пухових перин. Так у деяких країнах Європи пухові перини заборонені для лікарень і дитячих установ. У чому ж «провинилася» пухова перина?  

Справа в тому, що перина пухова є небезпечним джерелом різних паразитів. До того ж на пір'ях залишаються мікроскопічні сліди шкіри й м'яса птахів після їхнього вищипування. Це приводить до того, що пір'я рано або пізно починають гнити, виділяючи при цьому важкий специфічний захід.  

Пір'яна перина, ніхто не сперечається, досить м'яка й зручна, але проблема вся ще й у тім, що перо чудово убирає вологу, що залишається усередині. Тому по вечорах перина здається на дотик вологої й холодної.  

Не менш небезпечні для здоров'я людини й кліщі, які, як відомо, у більших кількостях здатні викликати алергію навіть у здорових людей. Всі хитрування, пов'язані із правилами догляду за периною, не захищають здоров'я. Так традиція висушувати пухову перину й подушки на сонце лише на якийсь час зупиняє бурхливе життя усередині. Але після під впливом вологи перина знову стає небезпечною.  

Якщо ви цінуєте здоров'я своїх рідних і своє власне, краще зверніть увагу на пружинні матраци. Перший матрац був створений ще наприкінці дев'ятнадцятого століття й донині він залишається одним із самих популярних варіантів «укомплектування» ліжка.  

Основна відмінність за ціною й по якості між пружинними матрацами пов'язане із системою пружин, розташованої усередині. Дешевим варіантом уважається матрац, що має залежний пружинний блок. Недоліком таких матраців є те, що під час сну тіло людини підтримується нерівномірно, і всі пружини в ньому працюють синхронно.  

А от матраци, що мають незалежний пружинний блок, зараз ставляться до найкращих варіантів. Справа в тому, що така конструкція підтримує тіло людини ідеально за рахунок того, що кожна із пружин працює окремо від усіх. При виборі матраца з незалежним пружинним блоком звертайте увагу на кількість пружин на одному квадратному метрі. Чим їх більше, тим матрац більше якісний і має гарні ортопедичні властивості

Будет Вам Полезно
Желание ощутить себя в мире грез и фантазий свойственно не только детям, но многим вз
Ничто так не удручает, как невозможность организовать место для хранения одежды и об
Солодкі сни на улюбленому ліжку просто неможливо представити без м'якої й такої улюб
Третина життя людина проводить у сні. Дане значення заставляється серйозно задумати