Новые Советы

2772

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Ідеї створення узголів'я ліжка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Ідеї створення узголів'я ліжка

Створити правильне враження про вашу спальню може гарне узголів'я ліжка. До того ж настільки невелика деталь в інтер'єрі здатна змінити його, внести особливу новизну, підштовхнути до того, щоб повністю поміняти звичний стиль спальні.  

Ніхто навіть не запідозрить, що настільки витончене й гарне узголів'я ліжка було виготовлено з дешевих матеріалів, які можна знайти в будь-якому будівельному магазині. Металева основа складається з гарних завитків. Дві подібних «пластини» можна розмістити над ліжком, формуючи в такий спосіб сучасний вид узголів'я. Металеві частини були покриті декількома шарами сріблистої фарби, щоб додати їм м'який і шикарний вид

Недорогі фоторамки можуть стати основою прекрасного узголів'я для ліжка. Просто видалите з рам скла, але залишіть картонну підставу. По розмірі прорізу рамки отрежьте обрану вами тканина, додавши з кожної сторони по трьох сантиметра. Ватин обшийте тканиною й вставте в рамку, приклеївши її до підстави. Створені подібним чином три рамки й установлені безпосередньо над ліжком один з одним сформують казкове узголів'я.  

А от ще один легкий спосіб обновити старе узголів'я ліжка. Доглянете в магазині найкращі й гарні шпалери. Для створення нового узголів'я вам необхідно обвести контур спинки, створивши шаблон. По даному шаблоні виріжте макет узголів'я на шпалерах, головне, щоб по своєму розмірі шпалери змогли вмістити повністю готовий шаблон. Але якщо ж місця не вистачає, можна створити дві деталі, але дивитеся, щоб вони збігалися по стиках і по малюнку.  

Вам подобається вид кованих узголів'їв ліжок, але поки реальний варіант залишається для вас недоступним, чому б не втілити свою мрію, але небагато іншим способом. Створити подібне узголів'я можна, лише вклавшись у покупку фарби.  

Для початку створіть трафарет для майбутнього малюнка, так щоб сам малюнок перебував усередині. Трафарет прикріпите липкою стрічкою до стіни й приступайте до роботи. Фарбу наносите акуратно, щоб не виходити за межі границь. Використовувати для роботи краще акрилову фарбу, що зберігає яскравість і відрізняється довговічністю.  
 
 

Будет Вам Полезно
Каждый стиль оформления интерьера спальной комнаты заслуживает внимания к себе и им
Спальня — місце, що асоціюється в нас із відпочинком, розслабленням і з можливістю
Одно только название «летающая кровать» невольно вызывает у нас ощущение чего-
Солодкі сни на улюбленому ліжку просто неможливо представити без м'якої й такої улюб