Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5964

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Рози, півонії - пахощі в спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Рози, півонії - пахощі в спальні

Аромати, що оточують нас, впливають на наше самопочуття й настрій. Для кожної кімнати існують свої аромати. Так аромати, властиві для вітальні, зовсім не підходять, приміром, для спальні. Для особистого простору кожного з нас, яким є спальня, існують свої певні аромати.  

Лікарі й дизайнери не рекомендують ставити в спальні занадто багато кімнатних рослин, особливо сильно благоухающих. Кімнатні квіти в цьому випадку спровокують головний біль. Замість звичайних кімнатних рослин у спальні можна поставити вази з живими квітами. Завдяки невеликим букетикам квітів у вазах пахощі спальні зміниться, додавши пікантності й пристрасті.  

Усім відома сила ароматів, що сприяє як розслабленню, так і бадьорості. Якщо говорити про аромати для спальні, то тут краще використовувати розслаблюючі. Так, приміром, ваза із трояндами допоможе настроїтися на гарний сон і легко поринути в обійми Морфея.  

Не варто забувати й про те, що спальня також є й особливою інтимною кімнатою для двох закоханих, тому пахощі спальні просто зобов'язані набудовувати на любовний лад. Ароматами для спальні, що підсилюють сексуальний потяг, є поставлені недалеко від ліжка вази із квітами півоній. Такою же дією володіє й усім відома троянда.  

Але крім вибору аромату для спальні варто подумати й про декор спальні живими квітами. Якщо ви любите щоранку просипатися дивлячись на гарний букет у вазі, а також засипати, відчуваючи аромат квітів, подумайте про покупку спеціальної підставки або тумби для квітів. Важливо, щоб квіти на підставці добре смотрелись і створювали відчуття єдиного стилю.  

Крім живих квітів у спальні можна використовувати й ароматичні масла, що роблять не менш сильний вплив на людину. Маєте проблеми зі сном? Зверніть увагу на такі аромати, як розмарин, хміль, кедр, лаванда й пачули. Ароматичне масло илаг-иланг допоможе не тільки заспокоїтися й відправитися в країну снів, але й допоможе розпалити вогонь страсті між закоханими.  

Знаючи, які аромати ставляться до заспокійливої, ви можете створювати нові аромати, використовуючи їх.

Головне, не варто змішувати між собою підбадьорливому й сприятливому розслабленню аромати.  Але який би дивовижний аромат не був у спальні, найкраще відкривати на ніч вікно, щоб був приплив свіжого повітря

Будет Вам Полезно
Хочете створити щось більше несподіване й не цілком звичне в інтер'єрі вашої спальні
Не у всіх квартирах їсти можливість виділити окрему кімнату під гардеробну, тому єд
В собственной спальне хочется чувствовать себя спокойно, иметь возможность отдохну
Хто б можу подумати, але керамічні вироби споконвічно людин використовував тільки у