Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Рози, півонії - пахощі в спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Рози, півонії - пахощі в спальні

Аромати, що оточують нас, впливають на наше самопочуття й настрій. Для кожної кімнати існують свої аромати. Так аромати, властиві для вітальні, зовсім не підходять, приміром, для спальні. Для особистого простору кожного з нас, яким є спальня, існують свої певні аромати.  

Лікарі й дизайнери не рекомендують ставити в спальні занадто багато кімнатних рослин, особливо сильно благоухающих. Кімнатні квіти в цьому випадку спровокують головний біль. Замість звичайних кімнатних рослин у спальні можна поставити вази з живими квітами. Завдяки невеликим букетикам квітів у вазах пахощі спальні зміниться, додавши пікантності й пристрасті.  

Усім відома сила ароматів, що сприяє як розслабленню, так і бадьорості. Якщо говорити про аромати для спальні, то тут краще використовувати розслаблюючі. Так, приміром, ваза із трояндами допоможе настроїтися на гарний сон і легко поринути в обійми Морфея.  

Не варто забувати й про те, що спальня також є й особливою інтимною кімнатою для двох закоханих, тому пахощі спальні просто зобов'язані набудовувати на любовний лад. Ароматами для спальні, що підсилюють сексуальний потяг, є поставлені недалеко від ліжка вази із квітами півоній. Такою же дією володіє й усім відома троянда.  

Але крім вибору аромату для спальні варто подумати й про декор спальні живими квітами. Якщо ви любите щоранку просипатися дивлячись на гарний букет у вазі, а також засипати, відчуваючи аромат квітів, подумайте про покупку спеціальної підставки або тумби для квітів. Важливо, щоб квіти на підставці добре смотрелись і створювали відчуття єдиного стилю.  

Крім живих квітів у спальні можна використовувати й ароматичні масла, що роблять не менш сильний вплив на людину. Маєте проблеми зі сном? Зверніть увагу на такі аромати, як розмарин, хміль, кедр, лаванда й пачули. Ароматичне масло илаг-иланг допоможе не тільки заспокоїтися й відправитися в країну снів, але й допоможе розпалити вогонь страсті між закоханими.  

Знаючи, які аромати ставляться до заспокійливої, ви можете створювати нові аромати, використовуючи їх.

Головне, не варто змішувати між собою підбадьорливому й сприятливому розслабленню аромати.  Але який би дивовижний аромат не був у спальні, найкраще відкривати на ніч вікно, щоб був приплив свіжого повітря

Будет Вам Полезно
Декоративные фонтаны или водопады давно зарекомендовали себя как дизайнерский эле
Спальня для женщины является не только местом отдыха и восстановления, но еще и особ
Уникальная способность цветов менять атмосферу любого помещения сделала их невероя
В погоне за модой мы иногда забываем, а возможно просто не замечаем, сколько всего инт