Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5964

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Кольору спальні

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Кольору спальні

Вибір кольору спальні, постільних приналежностей, меблів, фіранок і інших приналежностей дуже особисте питання. Сила кольору досить цікава тема, що докладно вивчена психологією. Результати досліджень показують, що колір впливає на наші думки, сприйняття й навіть на взаємодію з іншими людьми. 

Цікаво те, що певний колір у кожній країні має своє посилання й свій зміст. Так у Китаї червоний колір є символом спокою, тому в спальнях найчастіше застосовується саме даний відтінок. Але от в Америці червоний нерозривно пов'язаний з агресією. 

Для більшості людей спальня є місцем приватного життя, гармонії й розслаблення. І, звичайно, ви хочете створити спальню, яка б задовольняла ваші потреби в зручності й романтику. 

Але щоб не затверджувала «колірна» психологія і яка би роль не відводила відтінкам у нашім житті, тільки від вас залежить, який саме колір буде у вашій спальні. Тільки ви самі можете знати або зрозуміти ті почуття, які викликають у вас певні кольори. 

А от кілька рад для тих, хто коштує перед вибором основного відтінку спальної кімнати

По-перше, використовуйте типові кольори, офарблюючи невеликі ділянки на стіні. Це допоможе вам полегшити складний процес вибору. Дайте собі кілька днів на те, щоб уважно вивчити, як міняються відтінки в різний час доби, яке настрій кожний з них викликає у вас, і наскільки зразки гармоніюють із інтер'єром. 

По-друге, необхідно дуже акуратно підходити до інтенсивності відтінків. Навіть при великій любові до яскравих квітів, не варто офарблювати повністю всі поверхні стін якимсь певним насиченим кольором. Краще використовувати їх як акценти. 

По-третє, у сімейних парах варто враховувати думку обох партнерів, касаемо колірної палітри спальної кімнати. Якщо, приміром, колір кухні найчастіше вибирає жінка, то спальня — приміщення, у якому час проводять обоє дружина. Це означає, що їм обом повинне бути комфортно в даних умовах

По-четверте, змішування квітів принесе більше природне відчуття в інтер'єрі спальні. Використовуйте бліді або пастельні відтінки для стін, стелі й килимових покриттів. А от більше яскраві відтінки найкраще підійдуть для оббивки меблів або для фіранок

Будет Вам Полезно
Не для кого не є секретом, що спокійний і міцний сон багато в чому залежить від того,
У далекі часи за назвою «надувне ліжко» мався на увазі невеликий матрац, на яко
Не для кого не является секретом, что спокойный и крепкий сон во многом зависит от то
Хотя врачи, психологи, консультанты по восточным течениям выступают категорически п