Новые Советы

2671

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2511

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5950

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2858

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Правильний вибір матраца

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Правильний вибір матраца

Третина життя людина проводить у сні. Дане значення заставляється серйозно задуматися над тим, у які умови, а вірніше, на яких поверхнях ми проводимо цей час. Якість і зручність матраців багато в чому визначає все наше життя.  

Тільки задумайтеся над тим, що поганий сон на незручному матраці здатний повністю зіпсувати день, вибити з колії й позбавити сил і енергії. Здавалося б, така незначна деталь, як матрац на ліжку, має на нас і наше самопочуття такий вплив. Якщо ви піклуєтеся про своє здоров'я й настрій, вибирайте правильний матрац, а наші ради допоможуть вам у цьому.  

У магазинах представлений великий вибір матраців і серед усього розмаїтості іноді дуже складно знайти щось певне. На що ж рекомендують фахівці звертати увагу при виборі матраца?  

Насамперед, ніщо так не підкаже вам про правильний вибір, як власне тіло. Перед покупкою матраца обов'язково приляжте на нього й уважно прислухайтеся до власних відчуттів. Навіть найменший дискомфорт зможе відгукнутися в майбутньому серйозними проблемами із хребтом.  

Важливо при виборі матраца підбирати його «під себе», хоча відповідно до загальної думки ортопедичні матраци підходять абсолютно всім, не до кінця вірні. Справа в тому, що кожна людина унікальна й будова його тіла й особливості проблем із хребтом також у кожному окремому випадку різні.  Тому слухати ради продавця не коштує.  

«Приміряючи» на себе матрац, важливо, щоб ваш вибір був удалим і його поверхнею підтримувала ваш хребет так, де це вам особливо необхідно. Повноцінний відпочинок у сні буде можливий, якщо тільки хребет буде зафіксований у самій зручній для нього позі.   

Вибираючи матрац, ураховуйте і його твердість. Багато в чому це залежить від вашої ваги. Для худих людей навіть одна ніч на дуже твердому матраці буде подібна до катування, а от повним на ньому буде спати комфортно. Ураховуйте це, коли виникне питання про вибір матраца за рівнем твердості.  

У цей час зібрати відкликання про виробників, якість і моделі матраців можна й в інтернеті. На форумах ви зможете познайомитися з відкликаннями вже купило ті або інші моделі ортопедичні матраци, що значною мірою полегшить вам вибір.  

Будет Вам Полезно
Необычайно личной и интимной делает обстановку в спальне полог над кроватью. Но кто
Інтер'єр кімнати для дівчини - завжди простір для фантазії. Воля, молодість і незалеж
Кожний стиль оформлення інтер'єра спальної кімнати заслуговує на увагу до себе й має
Спальня в романтичному стилі, дійсно притягає погляд і вражає своєю розкішшю й елега