Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2588

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Магія кольору: дизайн чотирьох спалень

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Магія кольору: дизайн чотирьох спалень

Хочете створити щось більше несподіване й не цілком звичне в інтер'єрі вашої спальні? Тоді пропонуємо вам звернути увагу на нестандартний колір, що нечасто використовується для спалень, чорний. Незважаючи на всю похмурість, чорний досить шляхетний відтінок, що може бути виграшним варіантом, якщо використовувати його в комплексі з яскравими квітами. У кінцевому результаті у вас вийде інтер'єр сучасної спальні. 

Розкішне чорне ліжко з величезним дерев'яним узголів'ям можуть стати прекрасним акцентом у вашій спальні. Піскове покривало й чорні подушки додають вишуканості, а чорна скляна люстра створює зачарування. Якщо розмістити люстру прямо над ліжком, у вас вийде по-справжньому декадентський будуар.  

Чорний колір особливо прекрасний у сполученні зі шляхетними квітами, приміром, із золотим. Щоб створити гламурную атмосферу усередині спальні, золотого відтінку ліжко застеліть чорними постільними приналежностями. Підсилюють загальну атмосферу шпалери чорного кольору з ефектним рослинним малюнком. 

Колірне сполучення між відтінком фуксії й чорним уже давно стали одним із класичних. Благородность і стриманість чорного підкреслюється присутністю насиченої й живої фуксії. Досить доповнити сучасний світлий інтер'єр спальні чорними покривалом, як обстановка навколо міняється на очах. Тепер же необхідно пограти з кольором — узголів'я ліжка кольору фуксії з м'якого оксамиту й оббита тією же тканиною тахта перед ліжком вносять певні корективи.  

Наш герой може бути досить розумним вибором, коли мова заходить про декор спальні. Чому б не поекспериментировать не оклеить кімнату чудовими шпалерами чорного кольору з декоративним малюнком. Одна деталь у вигляді стін здатна вплинути на подальший хід роботи. Білосніжне ліжко служить у цьому випадку контрастом, а чорно-біле покривало поєднує два протилежних відтінки.  

Сірий і чорний кольори можуть стати чудовим тлом для всієї спальні, особливо коли вони підкреслені наявністю білого й лайма. Ясно-сірий колір стін і такого ж відтінку підлога підкреслюються чорними жалюзі на вікнах. Але весь інтер'єр насичується світлом завдяки білій постільній білизні й покривалом кольору лайма.  
 

За матеріалами сайту: - co. uk

Будет Вам Полезно
Дизайн інтер'єра усе глибше входить у наше життя, і ремонт у наші дні вже не обмежуєт
У спальні хочеться тільки відпочивати, але як часто виводить із себе розважена по ку
Качество сна напрямую влияет на самочувствие человека, на его здоровье и настроение.
Саме поняття «богемский» відбулося з Богемії — історичної області, розташов