Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2583

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6129

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Спальня Металеві ліжка - надійність і стиль

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Металеві ліжка - надійність і стиль

Останнім часом сучасні стилі інтер'єрів всі частіше відходять від використання натуральних і природних матеріалів. Із цієї причини більшою популярністю починають користуватися металеві ліжка, багато в чому переважаючі, хоча й натуральні, але не такі міцні дерев'яні ліжка.  

Як правило, вимовляючи слова «дерев'яні меблі», ми мимоволі маємо на увазі екологичность і безпека. Але сучасні технології виготовлення дерев'яних меблів нерідко використовують для обробки й фарбування речовини, що містять формальдегід. Погодитеся, що такі меблі далеко від поняття безпечна.  

Інакше справа обстоит з металевими ліжками: вони абсолютно безпечні для здоров'я людини. Та й вартість металевого ліжка набагато нижче в порівнянні з дерев'яної. Металевий каркас ліжка дуже міцний і здатний витримати більше навантаження.  

Основний упор при виборі металевого двоспального ліжка варто робити на діаметр металевих ніжок. Справа в тому, що ідеальний діаметр ніжок у металевому ліжку повинен бути не менш тридцяти міліметрів. Тільки такі ніжки зможуть удержати вагу самого ліжка й тих, хто буде на ній спати.  

Ліжко з металевою спинкою не виглядає таке ж ґрунтовне й громіздкої, як, приміром, дерев'яне ліжко. Тому багато дизайнерів при складанні інтер'єра спальної кімнати віддають перевагу саме металевим ліжкам.  

Ковані металеві ліжка коштують дешевше, а плюсів від їхньому використанні набагато більше в порівнянні з дерев'яним ліжком. Приміром, часте складання й розбирання металевого ліжка зовсім не відбивається на її міцності, чого не скажеш про дерев'яні ліжка. До того ж металеві ліжка легко пересуваються з одного місця в інше.  

Якщо ви хочете купити металеве ліжко, але бажаєте бачити у своїй спальній кімнаті ексклюзивну модель, можете замовити її в магазині, запропонувавши свій варіант. Звичайно, виготовлення металевих ліжок за задумом замовника, тобто по індивідуальному дизайні, може обійтися вам у копієчку, але навіть ця сума буде набагато нижче тієї, котру ви могли б витратити на дерев'яне ліжко.  . 

Будет Вам Полезно
Вирішивши провести модернізацію старого узголів'я ліжка, для початку перевірте, чи з
Коли мова заходить про покупку ліжка, першим і самим головним критерієм вибору є, зви
Покупка ліжка досить важливий захід, адже від цього залежить не тільки стиль спально
Ковролин широко використовується в якості напольного матеріалу. Зараз він став повн