Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Струбцина слюсарна

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Струбцина слюсарна

Будь-яка струбцина - незамінний допоміжний інструмент, використовуваний для фіксації різних деталей у процесі їхньої обробки, для максимально щільного їхнього стиску між собою, наприклад, при склеюванні, що відбудеться більш надійно.

Струбцина слюсарна виготовляється з металу й складається із двох частин: рухливого елемента, обладнаного затиском, установленого на основній рамі. Додатковий затискний пристрій, у якості якого використовується гвинт або важіль, потрібний для посиленої фіксації рухливої частини й для того, щоб регулювати належним чином силу стиску. Якщо потрібно обробити дуже дрібні деталі, то існує й особлива струбцина слюсарна, так звана міні-струбцина. Вона відрізняється малими розмірами, надійністю, портативністю і являє собою струбцину гвинтового типу. З її допомогою можна проводити будь-які затиснення. Звичайно в такої струбцини лапки зроблені із цинку, відлитого під тиском і отличающиеся гарною якістю. Для захисту від ковзання інструмент оснащений надійною рейкою рифленого профілю, по обидва боки рефренная для захисту від ковзання. Верхню затискну лапку сконструювали так, що вона ідеально підходить для склеювання деталей

Струбцина слюсарна є одним з найпоширеніших пристосувань. У неї є один недолік - при її налагодженні на різну товщину деталей, які потрібно скріпити, основна маса часу затрачається на переміщення затискного гвинта. Тому на даний час придумані спеціальні швидкодіючі струбцини, що набагато скорочують час на переналагодження. Така швидкість досягається завдяки особливому пристрою гайки затискного гвинта. Вона - розрізна й складається із двох половинок, які охоплюють гвинт із двох сторін. Розсувна струбцина столярна зручна для закріплення заготівель для шліфування. При цьому більша сила затиску не потрібно, потрібна лише оперативність. Особливість пристрою швидкодіючої розбірної струбцини в тім, що скоба складена із двох напівскоб, а на бічній стороні стійки кожної нарізані рейки із прямокутним зубом. Коли струбцину збирають, напівскоби складаються таким чином, що зуби рейки щільно входять у западини іншої. У такий спосіб струбцина дуже швидко настроюється на потрібну відстань між губками. При цьому переміщення гвинта потрібно тільки для створення зусилля при затиску, тому він короткий. З'єднання напівскоб при затиску неразъемни, тому що це забезпечує сила тертя на зубах. Така струбцина дуже проста по конструкції, зручна й надійна вработе.

Так само буває струбцина слюсарна - домкрат, що запропонував один з новаторів і застосовна вона при складанні в слюсарно-інструментальних роботах. Її відмітною здатністю є те, що вона може працювати і як струбцина, тобто на стиск, і як на разжатие - домкрат. Такий вид струбцини може успішно затискати деталі з непаралельними сторонами. Її також легко переналадити на будь-яку ширину й скріплення нею деталей дуже надійно. Струбцина-Домкрат складається з наступних елементів: штанги, збірні затискної лапки, що пересувається й нерухливої опорної лапки, що закріплюється на штанзі за допомогою гвинта. Рухлива лапка складається у свою чергу з декількох частин - движка, що пересувається по штанзі, а закріплюється вона на ній ексцентриковим затиском із пружиною й притиском, що нижньою частиною дотримується голівкою гвинта. У середню частину притиску впирається натискний гвинт. Якщо лапки переставити робочими сторонами назовні, то струбцина перетворюється в домкрат і може працювати на разжатие.

Будет Вам Полезно
Ідеальну спальня - це місце, у якому центром є величезне чудесне ліжко, і немає зайвого.
На російському ринку сталеві панельні радіатори опалення з'явилися не дуже давно. Вико
Для того, чтобы на кухне у вас стояла лучшая плита электрическая, в первую очередь, нео
Установка пластикових вікон своїми руками являє собою досить складний процес, з яким