Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Технологія облицювання сайдингом

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Технологія облицювання сайдингом

Сайдинг - прекрасний матеріал і тому технологія облицювання сайдингом дуже проста, Монтаж робиться дуже швидко й зручно. Сайдинг дозволяє зробити зовнішню обробку будинку в повному обсязі, тому що їсти можливість облицювати не тільки рівні поверхні стін, але й оформити подкарнизние поверхнсти й зробити декоративні елементи як прорізів, так і кутів. Звичайно виробники постачають свої вироби докладною інструкцією, у якій точнейшим образом описується всі рекомендації, що дозволяють облицювати найпростіші конструкції, а так само вирішити більше складні типові завдання. Той самий вузол може монтуватися декількома способами, але не варто додавати щось своє, а краще строго додержуватися рекомендацій.

Технологія облицювання сайдингом припускає вміння того, хто робить дані роботи, користуватися ручним інструментом. Кріплення сайдинга до стіни виробляється за допомогою решетування - розміщеного по вертикалі або горизонталі профілю. Розташування його залежить від напрямку, у якому будуть установлюватися панелі. До такого профілю буде кріпитися лицювальний матеріал і тому стіна не повинна мати «слабких» ділянок, тому що все навантаження від конструкції буде лежати на ній. Дерев'яний будинок можна облицювати сайдингом і без профілю, але тоді поверхня для кріплення повинна бути ідеально рівної і її потрібно обробити анисептическим і антипиренновим складами, тому що герметичність сайдинг не гарантує. Це забезпечить деревині належну захищеність від гниття, виникнення цвілі й грибка, а також додасть поверхні стійкість кпожару.

Для будинків з інших матеріалів решетування потрібно обов'язково, і вона може бути дерев'яної або металевої. Для дерев'яного решетування використовується брус розмірами тридцять на сорок, сорок на п'ятдесят і так далі. Щоб вона згодом не деформувалася, дерево повинне бути дуже сухим і обробленим антисептиком. Для металевого решетування використовують оцинкований метал, що хоч і обійдеться в кілька разів дорожче, ніж дерево, але й прослужить відчутно довше. ПО всім периметрі будинку профілі решетування кріпляться, дотримуючи кроку сорок сантиметрів. У місцевостях, де часто дмуть сильні вітри краще крок зменшити вполовину.

Далі технологія облицювання сайдингом будинку складається в установці панелей, які кріплять до решетування. Для монтажу саморезами в них передбачені спеціальні пази. Кріплення розміщають у самому середині такого отвору таким чином, щоб зазор між голівкою кріплення й решетуванням становив не менш шести міліметрів, а на кутах - три міліметри. Це робиться для того, що панелі під впливом різних температур можуть звужуватися й розширюватися. Між саморезами дотримується інтервал у шістдесят сантиметрів на прямій ділянці, а для кута - тридцять сантиметрів. Стики панелей на кутах закривають внутрішнім або зовнішнім куточком, а зрізи - призначеними для цієї мети аксесуарами. Установлюють панелі сайдинга рядами й наступною смугою закріплюється спеціальними пазами, що перебувають на крайці аркуша. Не коштує при цьому зайво натягати або стискати смугу. Монтаж виробляється внахлест або Н-Профілем. Для проблемних місць, якими є кути, дверні або віконні прорізи тощо, існують спеціальні профілі сайдинга: фінішна рейка, кути, стартовий профіль і особливий J-Профіль, використовуваний для віконних прорізів

Облицювання сайдингом гарне й тим, що такий фасад виходить «дихаючої», добре вентильованим. Особливе переваги такого облицювання в тім, що служить він п'ятдесят літ

Будет Вам Полезно
При покупці житла ми раптом виявляємо, що при всьому зовнішнім благополуччі є Проблема
У цій статті буде розглянута оббивка дверей дермантином своїми руками Для цього буде н
Ні для кого не секрет, що установка охоронних систем в останні роки стає усе більше акт
Як відомо, сьогодні будівельний ринок надає в основному два види штукатурної суміші - ц