Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6137

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2939

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як вибрати цемент

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як вибрати цемент

У цей час будівельний ринок пропонує масу видів цементу. Вони підрозділяються на популярні або ті, які мають спеціальні властивості. Другі, природно, можуть придатися тільки для виконання особливих робіт, але для кожного окремого випадку він може бути незамінний. Таким чином, кожний вид цементу може знадобитися у своїй області застосування. Щоб визначити, як вибрати цемент, необхідно знати, що означає його маркування, що привласнюється залежно від наступних характеристик: міцності на стиск і процентне співвідношення добавок кобъему.

Міцність позначається буквами М и ПЦ і цифрами, які випливають за цими буквами, які вказують на прочностние якості. Наприклад, для зведення будівельних конструкцій, що вимагають підвищеної довговічності, морозостійкості й водостійкості потрібний портландцемент із як можна більшим показником - М500 або М600.Він є в продажі скрізь, і його доставка може здійснюватися як із заводу, так і зі складу й це може відбуватися у формі навалу або в мішках різного обсягу. Все залежить об той, у якій кількості е потрібно цей будівельний матеріал. Звичайно, такий цемент, з такими високими прочностними характеристиками й коштувати буде дорого. Ясно, що цемент із більше низькими показниками дешевше й для будівництва не настільки відповідальних об'єктів можна придбати в'язкі суміші з меншими показниками, тобто цемент марки М400 або ПЦ400. Якщо марка цементу позначається буквою Д, то це значить, що такий цемент містить добавки і їхнє процентне співвідношення буде зазначено в цифровій формі, що йде після букви. Даний показник впливає на прочностние характеристики бетону й на пластичність розчину. Якщо цемент вибирається для штукатурних, що вирівнюють і шпатлевочних робіт, то цілком можна придбати такий

Марка цементу М400 Д20 придасться для промислового й житлового будівництва, виготовлення залізобетонних виробів, а також фундаментів і перекриттів. Якщо потрібно побудувати спорудження, що піддається постійному впливу водного середовища, то можна купити М400 Д0. Марка М500 Д20 відмінно придасться для готування будівельних розчинів, які потрібні для штукатурних, кладочних і ремонтно-будівельних робіт. На об'єктах підвищеної відповідальності: промислового будівництва, в аварійних і відбудовних роботах, застосовують цемент М500 Д0.

Перед тим, як вибрати цемент, варто так само знати, що цементи особливого призначення й маркіруються по особливому. Буква «Н» буде позначати, що цемент нормований, «Б» - швидкодіючий, «ПЛ» - пластифицированний і «СС» - сульфатостойкий. Таким чином, якщо ви купуєте цемент зі спеціальними властивостями, те його використання повинне строго відповідати технології його готування й застосування. Це припускає, що при готуванні розчину існують особливі вимоги до складу й чистоти матеріалів, які використовуються як наповнювачі, дотримання точного змісту їх у розчині й неухильне дотримання тих тимчасових строків, протягом яких ці операції по готуванню й застосуванню розчину повинні бути зроблені. Таким чином, перед покупкою цементу зі спеціальними властивостями потрібно переконатися в тім, що можна точно в строк укластися в реальні умови його застосування

При покупці цементу зверніть увагу на його виробника. Іноді цемент азіатського походження дешевше вітчизняного, але, у той же час, наш цемент якісніше, а якщо й виникнуть претензії, те їх простіше пред'явити виробникові, що перебуває недалеко.

Будет Вам Полезно
Стеклянные двери сегодня выступают как прекрасная альтернатива обычным межкомнатны
Таке питання, як правильно вибрати двері у ванну, дуже важливий і щоб його вирішити, Пот
Укосом називається внутрішня або зовнішня частина віконного прорізу, що утвориться за
За сформованою традицією найбільш популярними матеріалами для обробки підлог у наші