Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як утеплити фундамент пінопластом

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як утеплити фундамент пінопластом

Віддаючи данину традиції, ряд домовласників відмінюються до такого варіанта, як утеплити Фундамент пінопластом. Однак, такий вид утеплення фундаменту й підвалу буде вважатися прийнятним, якщо не істотної погрози їхнього підтоплення, а так само в тому випадку, якщо одним з вирішальних факторів при ухваленні рішення про утеплення є вартість матеріалу й існує обмеженість вфинансах.

Замість звичайного пінопласту краще застосувати особливий - екструдированний пенополистирол. Він коштує дорожче, але утеплення їм більш практично.

Для чого ж потрібно утеплення фундаменту? Навіть улітку температура поверхні стін фундаменту в місцях, що граничать із ґрунтом, досить часто виявляються нижче крапки роси, і якщо на них попадає тепле повітря, то починає випадати конденсат, що сприяє розвитку цвілі, гнилизни й неприємного заходу. У цьому випадку, щоб утеплити фундамент можна скористатися плитами утеплювача з екструдированного пенополистирола. Якщо ризик підтоплення повністю відсутній, то можливо використання простого пінопласту. Плити кріплять до зовнішньої поверхні стін фундаменту, перед цим установивши гідроізоляційний шар. Як клеящей маса можна взяти мастику, нафтовий бітум або які-небудь інші склади, що клеять, які не містять розчинників і ацетону, здатних зруйнувати даний утеплювач. При цьому монтаж плит пінопласту можна починати тільки після проходження п'яти або семи днів закінчення робіт з гідроізоляції. Це цілком достатній строк для того, щоб розчинник, що втримується в гідроізоляційному складі, повністю випарувався й пінопласту більше нічого не загрожує. Якщо будинок стоїть на водонасищенном ґрунті, то для теплоізоляції підвалу потрібно буде зробити дренаж, при якому дренажні труби укладаються нижче рівня підлоги на подушку із гравію з певним ухилом. Якщо ґрунтові води стоять на високому рівні, то краще застосувати плити пенополистирола із профільованим краєм, що має східчасту крайку. Тоді клей на плиту потрібно наносити не точечно, а по всій поверхні теплоизолятора.

У весняний період досить часто в стінах підвалу з'являються тріщини, і відбувається перекіс конструкцій, що обгороджують. Все це - наслідку деформації, викликано морозним обдиманням ґрунту, більша частина яких становить глина й суглинок. Такі ґрунти добре усмоктують воду, вона замерзає й збільшується в обсязі, внаслідок цього відбувається й збільшення обсягу ґрунту, що перебуває під фундаментом. Так виникають процеси, що виштовхують із ґрунту фундамент. Також водонасищенние ґрунти в період танення стають пластичнее й уязвимее. Фундамент просаживается, стіни перекошуються й тріскаються

Звичайно, для усунення таких неприємностей, під фундаментом роблять піщану подушку товщиною біля ста міліметрів, а для зворотного засипання при пристрої фундаменту використовують непучинистий ґрунт - пісок. Однак, такі міри не завжди бувають діючими, і повністю виключити вплив сил морозного обдимання можна тільки ліквідувавши самі причини їхнього виникнення. Тобто, усунути промерзання ґрунту, тобто, нічого не залишається робити, як утеплити фундамент пінопластом або його різновидом - пеноплистиролом. Для цього робиться виїмка глибиною біля п'ятдесятьох міліметрів, що риють по периметрі будинку. Потім насипають шар піску до двохсот міліметрів, трамбують його й укладають із невеликим ухилом від фундаменту плити теплоізоляції. Якщо глибина промерзання ґрунту становить біля двох метрів, то така ж повинні бути ширина утеплювача

Будет Вам Полезно
Клінкерна плитка виробляється з добірної сланцевої глини методом екструзии (маса вида
Ви провели ревізію використовуваних у вашім житлі приладів системи опалення й прийшли
Будівля лазні, як і будь-якої іншої будови, першою справою вимагає заливання фундамен
Відповідно до керівництва по будівельній області, будівництво будь-якого житлового бу