Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Тротуарна плитка своїми руками

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Тротуарна плитка своїми руками

Якщо потрібно укласти тротуарну плитку на невеликій площі, що не буде перевищувати ста квадратним метрів і в тім місці, де на неї не буде здійснюватися більше навантаження, тобто вимостити доріжку на території, що прилягає до заміського будинку або зробити вимощення будинку, те можна це зробити самому. Тротуарна плитка своїми руками укладається легко, як технологія даної роботи надзвичайно проста. Ви зможете укласти її красиво й акуратно, досить скористатися невеликими радами. Звичайно ж, одним із самих головних турбот буде вибрати плитку потрібної форми й кольору, адже пропозицій на сьогоднішньому будівельному ринку більш, ніж досить. Якщо ця проблема вирішена, то знадобляться й наступні інструменти: гумовий молоток, кельня, дерев'яні або металеві коли, шнур-порядовка, поливальний шланг із розсіювачем, ручне трамбування, грабли або швабра, швелер, профіль, у якості якого може підійти будь-який рівний інструмент, що попасся під руку, двотавр або труба будь-якого діаметра. Крім тротуарної плитки з будівельних матеріалів вам знадобитися пісок і цемент марки М500.

Тротуарна плитка своїми руками припускає на початку укладання підготувати підставу. Для цього вибирається місце й визначається стік води, що повинна йти від доріжки або вимощення будинку на газон або у відвідні колодязя. Ухил може бути різним - поперченним, поздовжнім або змішаним, але він повинен становити п'ять міліметрів на метр. Краю майбутньої площадки позначаються колами, і вбирається або додається земля. Площадку варто добре вирівняти за допомогою грабель, м'який ґрунт зволожити, поливши водою зі шланга й утрамбувати. Визначити висоту підстави, при цьому врахувати, що при ущільненні неминуче відбудеться усадка й на колах відзначити це значення. Потім на відзначеній висоті натягнути шнур. На площадку висипається пісок і розрівнюється, потім заливається водою настільки, щоб з'явилися калюжі. Коли пісок при висиханні досягне потрібної консистенції, профілем вирівнюємо його так, щоб він мав гладку форму. Потім готується в співвідношенні вісім до одному песчано-цементая суміш і висипати неї на площадку. Її висота повинні бути три-чотири сантиметри й для зручності краще на цій висоті натягнути шнур. Потім суміш розрівнюється й швелером робиться стяжка до досягнення рівної поверхні

Далі тротуарна плитка своїми руками укладається в такий спосіб. Визначаємо потрібний малюнок і по фасці плитки натягаємо шнур, по якому укладається перший ряд. Плитку на підготовлену поверхню потрібно класти від себе. Укладається вона по діагоналі таким чином, щоб нова плитка примикала до попередній дуже щільно, це дозволить уникнути товстих швів. Якщо плитка лягати нерівно, то під неї кельнею підкладається пісок і трамбуванням вирівнюється ще раз. Коли вона вся буде покладена, то в місцях, де помітно сильне перевищення, це можна вирівняти за допомогою гумового молотка й будівельного рівня. Потім всі шви промітають тією же самою будівельною сумішшю. Коли це зроблено, зі шланга з розсіювачем ця суміш у зазорах змочується і якщо буде потреба підсипається додатково. Якщо укладання плитки відбувається в місцях з підвищеною вологістю - під стоками дахів - то застосовується суха песчано-цементая суміш у співвідношенні три кодному.

Після того, як тротуарна плитка своїми руками успішно покладена, можна встановити пішохідний бордюр, що додасть площадки гарний закінчений вид. Для цього по її краях у тих місцях, де планується установка такого бордюру, по натягнутому шнурі копається невелика траншея, глибина якого повинна відповідати необхідному рівню. При цьому потрібно враховувати, що верх плитки повинен бути вище верху бордюру на фаску. Так само як для плитки готується піщана підстава, потім на рідкий розчин цементу М100 виставляється бордюр. Це робиться по натягнутому шнурі, з точним примиканням плитки друг кдругу.

Будет Вам Полезно
Якщо провести опитування серед тих, кому доводилося займатися питаннями обігріву свої
Підходити до вибору радіаторів опалення треба ще задовго до покупки. Ще до ухвалення р
Як правило, не кожний регіон нашої країни може похвалитися природним газом, особливо у
Який тип обробки стелі вибрати, роблячи ремонт? Вибір чималий - традиційно побілити аб