Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6040

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як кріпити профіль для гипсокартона

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як кріпити профіль для гипсокартона

Як більшість матеріалів сучасного будівельного ринку гипсокартонние аркуші кріпляться на спеціальну підставу, що часто має форму дерев'яних брусків або ж металевого каркаса. Як правило, підстава повинне мати чудовими прочностними характеристики й мати надійність, адже тільки від нього залежить, наскільки міцної буде возводимая конструкція. Якийсь час назад як решетування використовували тільки дерев'яні спорудження, однак, у зв'язку з тим, що сучасне будівництво прагне до швидкості і якості установки роботи, металеві профілі витиснули свого дерев'яного побратима, у результаті чого многим сьогодні цікаво довідатися, як кріпити профіль для гипсокартона.

Види профілів

Перш ніж приступитися до основного процесу, важливо розповісти, якими бувають профілі під гипсокартон і чим вони відрізняються. Багато хто вже знають, що гипсокартонние аркуші встановлюються за допомогою декількох видів профілів одночасно. Так, приміром, у процесі роботи можуть бути використані стоечние, що направляють і вертикальні профілю. Стоечние профілю, як правило, являють собою встаткування З-Образної форми, що застосовується в якості основного вертикального стоечного каркаса - підстава під гипсокартонную перегородку або ж облицювання. Монтаж стоечних профілів в обов'язковому порядку проводиться разом з напрямними одночасно.

Спорудження каркаса - підготовка підстави під профіль

Після того, як робоча поверхня була підготовлена ретельним образом, можна приступати до спорудження каркаса. Для цього необхідно, у першу чергу, звести несучий каркас, до якого надалі будуть кріпитися аркуші гипсокартона. Наступним кроком буде вибір відповідних профілів для будівництва каркаса. Як правило, вибір може бути зовсім різним, однак, єдине, що поєднує обрані каркасні профілю - це обов'язковий облік висоти стелі в приміщенні, товщина стенових споруджень і, звичайно ж, типаж. Крім профілю важливо заздалегідь підготувати необхідні інструменти, які будуть використані в ході роботи. Безперечно, кожний вільний вибирати інструмент, що максимально для нього зручний і звичний. Проте, для роботи з гипсокартоном існує виразно стандартний набір допоміжних інструментів, які в кілька разів полегшують процес установки. Отже, до них ставиться:

Молоток

• Дриль зі свердлом, діаметр якого дорівнює пластиковому аналогу у вигляді дюбеля

• Шпатель

• Викрутка

• Ножиці для роботи з металом

• Столярний ніж

• Спеціальний різак для гиспокартона

Крім цього вам необхідно буде підготувати олівець, метр і рівень для роботи розмічального характеру

Кріплення профілю

Коли всі інструменти підготовлені, робоча поверхня зачищена й оброблена повинні образом, можна приступати до рішення питання: «Як кріпити профіль для гипсокартона?» Первісною дією стане вимір на стельовій і полової області, що визначить відстань для розміщення майбутньої стеновой поверхні гипсокартонного характеру. Найчастіше для проведення розмітки багато хто використовують схил, однак можна не менш успішно застосовувати й рівень. По раніше прокресленій розмітці за допомогою метра необхідно провести лінію, що і стане покажчиком для розміщення профілю. Перш ніж кріпити профіль до стелі важливо на його «підошву» установити спеціальну гумку, що буде відігравати роль своєрідного ущільнювача. Далі профіль відповідно до розмітки й лініям установлюється на поверхню й закріплюється за допомогою шурупів або ж саморезов - залежно від характеру поверхні, на якій виробляються роботи

Будет Вам Полезно
Наближення зими - це не тільки необхідність обігріву житла й офісних приміщень. Знижен
Опалення заміського будинку зрідженим газом дуже зручно. Такі системи гарні в експлуа
Від батьків ви одержали спадщину, що складається з миленької дачної ділянки й не менш с
Гармонійно спланований інтер'єр, а також енергетика й тепло, що виходять від дерева роб