Новые Советы

2729

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2551

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6053

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2906

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Плівкова тепла підлога під лінолеум

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Плівкова тепла підлога під лінолеум

На тлі великих асортиментів полових покриттів лінолеум виступає в ролі відмінного й порівняно не дорогого покриття, що досить просто й не вимогливо в процесі експлуатації. Однак, крім цього він ставиться в категорію легко займистих матеріалів, які в сполученні з різними опалювальними системами можуть піддатися високому температурному режиму й деформуватися

Саме тому при роботі з даним покриттям доцільніше всього застосовувати плівкова тепла підлога під лінолеум, що має найвищі показники безпеки, від якої ні якому образом не залежить ефективність системи вцелом.

Однак, для того, щоб система могла повноцінно функціонувати, необхідно врахувати кілька простих правил установки, які є свого роду гарантом. Монтаж системи плівкових теплих підлог можливо здійснити за допомогою спеціальної монтажної сітки й рідких цвяхів. Як правило, для здійснення цього монтажного процесу необхідні такі інструменти:

• Комплект плівки;

• Терморегулятор;

• Матеріал з теплоотражающими властивостями, що має не провідний шар фольги на поверхні;

• Проведення

Споконвічно, саме собою зрозуміло, з робочої поверхні віддаляються всі види забруднень і сміття, так само усуваються нерівності різного характеру. Наступним кроком буде прокладка теплоізоляції, що необхідна для усунення витоку теплового потоку. Як правило, теплоизолирующий матеріал необхідно розрізати на шматки невеликого розміру по всій довжині приміщення, які між собою скріплюються скотчем. Укладання теплоизолятора в обов'язковому порядку повинна проходити поверхнею, що відбиває нагору.

Далі фронт робіт переходить до самої інфрачервоної плівки. Споконвічно варто сказати, що в місцях, де буде зроблене укладання даного матеріалу, не повинне плануватися місце розташування предметів меблів, які не мають кишень, що вентилюють, у підстави. У противному випадку, ця відсутність для даних ділянок плівки чревате ушкодженнями й виходом з ладу. Процес укладання плівки необхідно проводити досить уважно й ретельним образом уникати накладення матеріалу один на одного. До того ж, краю обрізів (якщо такі є) рекомендується обробити спеціальним скотчем. Важливо пам'ятати, що укладання даного матеріалу не повинна проводитися по всій поверхні приміщення. Рекомендується залишати відступ від стін не менш 10-і см.

Після укладання плівка за допомогою скотча прикріплюється ктеплоизолятору.

По великому рахунку, процес укладання теплої підлоги на даному етапі завершений. Залишається тільки зробити монтаж лінолеуму. З огляду на момент того, що лінолеум ставиться в категорію м'яких полових покриттів, для його укладання необхідно тверда підстава. Саме тому, перш ніж його укласти, рекомендується поверх плівки укласти шар полиетилена спіненого характеру або ж замінити його на влагоустойчивий гипсокартон.

Чимала увага варто приділити й місцю розташування терморегулятора. Найчастіше його встановлюють у невелике попередньо просвердлене стеновое отвір, куди заздалегідь підводить проводка

Помітимо, що плівкова тепла підлога під лінолеум не можна вважати ідеальним без правильного укладання полового покриття. У зв'язку із цим лінолеум попередньо рекомендується розкласти по всій площі приміщення й закріпити його краю за допомогою двостороннього скотча. Важливо пам'ятати, що лінолеум - «ніжний» вид покриття, тому застосування цвяхів для його закріплення є не доцільним

Будет Вам Полезно
Сьогодні не рідкі випадки, коли стіни нашого житла покриваються грибками й цвіллю, вин
Свердла по металі, як видно за назвою, призначаються для пророблення отворів у вироба
Для того, чтобы привлечь в ваш сад не только воробьев и синичек, но и зарянок, поползне
Підкажіть, як замінити стару проводку (алюмінієву в «сталинке») на нову. Які проведенн