Новые Советы

2717

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6034

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Опалення заміського будинку дровами

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Опалення заміського будинку дровами

Опалювальна піч служить для обігріву приміщення, там, де немає центрального Опалення. Таким чином, з її допомогою й улаштовують опалення заміського будинку дровами, тому що саме цим видом палива вона й палиться дровами. Головні достоїнство таких печей - рівномірний розподіл тепла по всіх приміщеннях, наявним у будинку. У заміському будинку димохід можна розташувати в доступному місці. Для виробництва побутових опалювальних печей використовуються такі матеріали як вогнетривка сталь або чавун. Взагалі, по своїй суті опалювальні печі, не що інше, як звичайні дров'яні лазневі печі, що використовуються з метою обігріву приміщення

Спочатку, перед установкою грубного опалення, варто визначити розміри приміщення, що вимагає обігріву і яку тепловіддачу повинна віддавати ваша піч. Потрібно пам'ятати, що чим більше розмір опалювального приміщення, тим більше потрібні розміри печі. Опалення заміського будинку дровами при використанні грубного опалення припускає установку в одноповерховому будинку однобортної печі. Найчастіше в будинках застосовуються печі середньої тепловіддачі, які палять усього два рази 3 на добу, при цьому вони забезпечують дванадцятигодинну тепловіддачу. При установці печі особлива увага варто приділити фундаменту. При цьому, у жодному разі не можна встановлювати опалювальну піч біля фундаментальних стін, що може привести до перекосів вконструкции.

Опалення заміського будинку дровами можна зробити за допомогою одного з видів опалювальних печей, а саме - опалювально-варильної печі. Вона передбачена не тільки для опалення, але й для готування їжі або нагрівання води. Такі печі, як правило, обладнані спеціальною духовою шафою, які обладнані шафи окремою витяжкою, що дозволяє всім зайвим заходам не проникати в приміщення. Опалювально-варильні печі мають два димоходи - літній і зимовий. У літньому всі тепло із плити направляється відразу в основний димохід, а в зимовому - тепло із плити по внутрішніх каналах переміщається безпосередньо по самій печі, нагріваючи її.

Крім опалення заміських будинків, опалювальні печі використовуються для опалення підвалів, гаражів, хлівів. Сучасні опалювальні печі гарантують абсолютну безпеку в експлуатації. Що стосується ціни на сучасних моделей опалювальних печей, то вона варіюється залежно від тепловіддачі

Опалення заміського будинку дровами можна, звичайно, організувати перевіреним часом способом обігріву простою піччю, але малий коефіцієнт корисної дії, а також необхідність постійного підкладання дров, створюють додаткові проблеми. Тому їсти можливість скористатися одним з альтернативних варіантів рішення питання й придбати пекти типу булерьян. Спроектовано й випробувана вперше така пекти була в Канаді й сама по собі є елементарно простим і, одночасно, досить унікальним технічним винаходом. Завдяки їй, вартість дров'яного опалення заміського будинку істотно знижується. Ця піч спеціально конструювався як нагрівач повітря й новизна її полягає в тому, що уварені в піч численні труби забезпечують примусову конвекцію. Це гарантує дуже швидке нагрівання повітря, при цьому він рівномірно розподіляється по всім обсязі приміщення. Основою роботи печі став фізичний принцип, що говорить, що повітря при нагріванні завжди піднімається нагору. Труби печі сконструйовані так, що холодне повітря від підлоги всмоктується усередину минаючої крізь піч труби, а тепле повітря з верхньої частини труби попадає в приміщення. Кожна з воздухопроводящих труб доторкається до топлення й тому повітря на виході із труби має температуру від шістдесятьох те ста п'ятдесятьох градусів по Цельсию. Такі печі випускаються з такими характеристиками, що навіть сама невелика по розмірах може забезпечити нагрівання майже чотирьох з половиною кубометрів повітря вминуту.

Будет Вам Полезно
Оптимальна вологість повітря в приміщенні - варіанти й способи | вентиляція, кондиціюва
Сходи є якщо не особою будинку, те дуже важливою його частиною. Гарні практичні сходи -
Для невеликих квартир і приміщень, які мають потребу у вільній площі, оптимальним варі
Ремонт будівельної техніки: капітальний ремонт двигуна. | сучасна будівельна техніка