Новые Советы

2724

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2547

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6039

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2902

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як утеплити залізні вхідні двері самостійно

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як утеплити залізні вхідні двері самостійно

Залізні вхідні двері - сама надійна й давно визнаний захист приміщення від несанкціонованого проникнення. Вона являє собою міцну конструкцію, що виготовляють зі сталі підвищеної міцності, здатної протистояти всім видам механічного впливу. Металеві двері розкрити не надається ніякій можливості, тому що цьому сприяє ряд конструктивних особливостей

Вона дуже міцна, це, звичайно, сама головна вимога, пропонована до конструкції такого роду, але немаловажним фактором є і її теплоізоляція. Виробники, з огляду на даний фактор, випускають двері вже з поміщеним усередину дверного полотна утеплювачем, але якщо ваші двері все-таки пропускають холод, то варто подумати про те, як утеплити залізні вхідні двері самостійно.

Теплоізоляція металевих вхідних дверей вимагають стільки ж утеплення, як і інші частини будинку. Експерти затверджують, що найкраще ізоляцію робити перед установкою таких дверей на місце, так витратиться менше засобів. Тому що залізні двері являють собою каркас із профілю із привареним листом металу, то між дверним прорізом і рамою звичайно виникає зазор біля восьми міліметрів, що пропускає протяг. Сам же лист металу холод не стримує. Щоб утеплити металеві двері, потрібно запастися наступними матеріалами й інструментами:

- пенопластовими панелями, товщина яких повинна рівнятися товщині залізного профілю, застосованого у двері;

- утеплювальний самоклеющийся поролоном, що продається в рулонах;

- лобзиком електричним;

- свердлами різного діаметра й дрилем або шуруповертом;

- ножем;

- олівцем;

- рулеткою й лінійкою;

- биткой - сталевим стрижнем, із шестигранним хвостовиком для магнітного власника на одному кінці й шліцом для шурупів і саморезов - на іншому;

- наждаковим папером середньої зернистості;

- отвертокой;

- шурупами:

- аркушами ДВП;

- силіконом, гумовим клеєм або гортати;

- самоклеющейся плівкою під дерево

Тепер безпосередньо приступаємо до таких відповідальних робіт, як утеплити залізні вхідні двері самостійно.

Потрібно замірити довжину й висоту дверного полотна, при цьому не слід забути додати й ширину профілю. Прикручений згодом аркуш ДВП повинен повністю покрити весь профіль. Аркуш ДВП розмічається й вес зайве відрізається. На аркуші потрібно намітити місця, де на бий перебувати вічко й вирізати отвору, що відповідають цим елементам. Там, де різання від краю неможливі, потрібно просвердлити отвір, діаметр якого підходив би для проходження пиляння лобзика. Аркуш ДВП, підготовлений вами, прикладається до дверей, щоб перевірити правильність розмірів і пророблених отворів. Далі, внутрішню порожню частину металевих дверей потрібно заповнити пенопластовими панелями, якщо їх потрібно підігнати під розмір, варто скористатися гострим ножем. Щоб панелі не випали, їх можна приклеїти до поверхні дверей невеликою кількістю силікону, але багато його застосовувати не коштує. Коли всі панелі покладені, прикручуємо аркуш ДВП, для чого битка, перед цим намагнічена, вставляється в дриль і на ній зміцнює шуруп. Заздалегідь дірку можна не свердлити, а прикручувати цей шуруп можна прямо через ДВП і профіль, вони відмінно пройдуть крізь них. Шурупи закручуються по всім периметрі профілю, не менш трьох на одну сторону, не забуваючи про поперечний профіль. Якщо в якихось місцях ДВП прилягає нещільно, то конструкція зміцнює додатковим шурупом. Щоб усунути зазори, на край дверей потрібно проклеїти поролоновий ущільнювач, але в жодному разі, не гумовий, для якого на двері немає зазору й двері будуть у цьому випадку закриватися нещільно.

Будет Вам Полезно
Будинку, оброблені сайдингом, виглядають красиво і яскраво, як на картинці. Сайдинг - ма
Після того, як на стінах були зроблені підготовчі роботи з видалення старих Шпалер, зал
Можливість сполучення кухні з кімнатою (вітальні, їдальні) залежить від проекту будин
Самої популярної серед оздоблювальних матеріалів є вагонка. Споконвічно вагонкой іме