Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2583

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6128

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Опалення боготворінням житлового будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Опалення боготворінням житлового будинку

опалення боготворінням житлового будинкуУ справжньому огляді ми торкнемося питання, що усе більш широко обговорюється сьогодні. Забруднення навколишнього середовища, виснаження запасів нафти, вугілля й газу змушують людство задуматися про альтернативні джерела енергії, таких як сонце, вітер, вода, тепло землі, боготворіння. Більшість із них відомі людям з незапам'ятних часів - досить згадати водяні й вітряні млини, а боготворіння використовувалося в древньому Китаї. Яким же образом можна влаштувати опалення житлового будинку боготворінням? Чи має це зміст?

Боготворіння являє собою суміш метану (приблизно дві третини) і вуглекислоти (одна третина), що виділяється при анаеробном розкладанні органічних речовин. Ця суміш може горіти, однак її теплотворна здатність або, як інакше говорять - калорійність, досить низка. У цієї ідеї - одержувати й використовувати боготворіння - існує чимало прихильників, однак багато хто ставляться до неї критично, затверджуючи, що подібна витівка нерентабельна, у всякому разі, у рамках невеликого індивідуального господарства

Спробуємо розібратися. Адже одна справа - захарчувати газову плиту, щоб приготувати на ній їду, і зовсім інше - цілодобово протягом багатьох місяців опалювати приміщення. Витрата газу в цих двох випадках просто непорівнянний. Чи вдасться одержати таку кількість боготворіння? І яке встаткування використовувати? Чи зможе звичайний газовий казан працювати на цьому екзотичному паливі?

Існують установки для одержання боготворіння, виготовлені промисловим способом. Варто помітити, що своїми руками можна створити щось подібне, однак для одержання кількості боготворіння, достатнього для опалення, потрібний реактор досить значних розмірів, якому потрібно ще чимсь наповнити. Досить сказати, що обсяг ями для забезпечення процесу може досягати 25 кубічних метрів. Крім того, процес ферментації вимагає дотримання певних умов. Підтримка оптимальної температури, особливо в зимовий час, зажадає додаткового підігріву, крім того, органічну суміш необхідно постійно перемішувати. А куди запроторювати відходи, що перебродили, так званий шлам?

Написане чимала кількість книг, у яких ці й багато інших питань висвітлюються як з теоретичної, так і із практичної точки зору. Наприклад, наводяться дані про те, яке кількість газової суміші виходить із того або іншого виду відходів. Цікаво, що абсолютним чемпіоном тут є звичайна трава - як по кількості виділюваного нею при гнитті боготворіння, так і по змісту в ньому метану. А гній, що більшість знавців називають основною сировиною для одержання газової суміші, уступає траві в три рази за кількісними показниками й на 20% - по якісним. Давайте уявимо собі, яке кількість трави необхідно? Чи не простіше примітивно набрати хмизу й уже через півгодини насолоджуватися теплом?

Зрозуміло, що опалення житлового будинку боготворінням - це тема для докладної розмови. Необхідно врахувати всі «за» і «проти», обміркувати безліч технічних деталей, зіставити ваші можливості й урахувати всі нюанси. Витрати - і грошей, і часу, і зусиль можуть значно перевищити той ефект, що ви одержите в підсумку. Однак, з іншого боку, досвід показує, що це не таке вуж безнадійна справа й за допомогою сучасних технологій можна мінімізувати всі ризики, щоб домогтися бажаного результату. Швидше за все, доцільно використовувати боготворіння поблизу від тих місць, де в достатній кількості є органічні відходи - тваринницьких господарств, боєнь, млинів і тому подібних

Будет Вам Полезно
Цоколь відіграє роль захисту фасаду від бруду, що може потрапити на нього з поверхні Зе
Самый первый большой «недостаток» в моей работе начался тогда, когда я понадеялся на п
Облицювання цоколя каменем, перш ніж розповісти про цей процес, варто мати чітке подан
Обычные стеклорезы Стеклорез – универсальный инструмент для резки стекла, отличающи