Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Малярські роботи в будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Малярські роботи в будинку

Фарба на стіні в те саме час одягає стіну в яскравий або вишукану «одяг», з іншого боку - залишає її абсолютно голої. Мається на увазі те, що на покритою фарбою стіні залишаються видні всі тріщини, пробоїни, дірки, хвилі, перепади й подряпини, якщо вони були присутні на стіні ще до фарбування. Так що приховувати більші дефекти фарбою не вийде. І якщо пофарбувати стіну так, то буде зрячи витрачений матеріал. Тому перед фарбуванням стіни ретельно вирівнюють за допомогою шпаклівки або штукатурки стін- повної або часткової. Перед фарбуванням стін їх готовлять: очищають від іржі, бруду, жирових плям, висушують (це важливо! особливо для дерев'яних поверхонь), тому що якщо в шарі покриття залишиться вода, фарба туди не проникне. Якщо, наприклад дерево, виявиться сухим зовні, але вологим усередині, при перших же променях сонця водяні пари під фарбою почнуть давити на неї зсередини, і розірвуть її. Фахівці радять не красити кімнати при занадто низьких (не нижче 5 °С) або високих температурах
Кінцевий результат фарбування прямо пропорційно праці, уважності й акуратності, що було вкладено в роботу. Отже, ніж же й із чим прийде працювати?

Кисті, кисті...

Для досягнення різного роду спецеффектов або просто для різних малярських робіт малярі використовують різні кисті й інструменти. Для клейової фарби краще брати кисть із довжиною волосся 7-9 см, для масляної й емалевої - 5-7 см. Є махові кисті - вони, як правило, великого розміру (діаметром 60-65 мм і з довжиною волосся до 100 мм). Гарну кисть вибирають, перевіряючи на згин: якщо волось негайно випрямлюється після згинання, то кисть гарна. Вагарні кисті - це кисті у формі пучка, їх підв'язують міцним шпагатом і насаживают на довгу ручку. Кисті в патроні з ручкою - це штучні кисті. Різновиду кистей: а - побелочная; б - макловица; в - флейц; г - торцівка; д - ручник; е - филеночная. Побелочні кисті більші: завширшки 200 мм, товщиною 45-60 мм, довжина волосся 100 мм. Вони дозволяють одержати чисте фарбування. Кисті макловици виготовляють із додаванням 50 % кінського волосу. Бувають круглими або прямокутними, з довжиною щетини 94-100 мм. Макловици й побелочні кисті найчастіше використовують при роботі із клейовими й казеїновими фарбами. Кисті ручники - невеликі (діаметр 26-54 мм), довжина волосся 30-40 мм. Використовують для клейової й олійної фарб, у роботі з невеликими по площі поверхнями. Неважко відрізнити від інших кистей флейци - вони мають характерну плоску форму (ширина 25-100 мм). Їх роблять із високоякісної щетини або з борсукового волосся. Флейци корисні для згладжування свеженанесенной фарби. Ця кисть здатна знищити сліди від махової кисті й ручников. Застосовують і просто у фарбуванні. В торцівки подібне призначення - доробка пофарбованої поверхні, згладжування нерівностей. За допомогою филеночних кистей витягають вузькі смуги фарби й красять у важкодоступних місцях. Валики багато в чому зручніше й продуктивніше кистей. Незамінні при фарбуванні більших стін. Валиками красять, ґрунтують. Є велюрові, поролонові, хутряні валики. Останні не рекомендують застосовувати для вапняних фарб, тому що вапно дуже швидко руйнує хутро

Види фарб для стін

Фарби розділяють для робіт внутрішн і зовнішніх, дивлячись наскільки вони стійкі й схильні до впливу дощу, сонця, температур. Фарби для зовнішніх робіт можна вживати й у будинку. Але часто - не навпаки. Фарби на мінеральної основі використовують для обробки кам'яних, бетонних поверхонь і стін зі штукатуркою, а також для фарбування басейнів, колодязів, огорож і т.п. Вони створюють пухку повітропроникну поверхню й добре витримують дію води. Клейові фарби теж застосовують у широкому спектрі поверхонь: штукатурка, бетон, дерево. Фарби на декстрині, крохмалі й костроном клеї застосовують тільки усередині приміщень. Казеїнові фарби можна використовувати усередині й зовні, але - головна умова - під цією фарбою повинне бути дуже міцна підстава, інакше фарба відшарується разом з ним. Гарні фарби на синтетичних сполучних і оліфах. Ці фарби використовують для високоякісної обробки. Вони дають глянсові, напівглянсові й матові покриття. Алкидні фарби утворять суцільні покриття (не придатні для сирих і відвологлих приміщень), а втиснути - пористі. Алкидними фарбами не можна офарблювати свежеоштукатуренні або бетоновані стіни. Масляні фарби схожі на описані вище. Утворять непористі покриття, не стійки до лугів і вологи. Якщо покупна фарба в банку покрилася зверху плівкою, її не треба намагатися розмішати. Краще обережно зрізати ножем і вийняти з банки. Якщо в банку залишилися плавати шматочки плівки, фарбу краще процідити через капронову панчоху.

Порядок виконання робіт у кімнаті

Якщо підходити до справі грамотно, у кімнаті починають красити завжди зверху, поступово спускаючись усе нижче й нижче. Логічно, тому що не забрудняться свежевикрашенні ділянки. Якщо фарба буде капати з валика під час роботи зі стелею, її завжди можна буде замазати, коли до них дійде черга. Так що, правильний порядок робіт - зручна річ.
smremont Отже, потовк. Валиком починають працювати уздовж однієї сторони й рухаються до протилежного. Поступово «витягають» кут уздовж краю. Потім переходять до карниза. Для прокраски рівної смужки використовують самоклеющуюся стрічку. Закінчивши стелю, приступають до стін і красять у напрямку зверху долілиць. Слідом за стінами красять рейки й плінтус, теж працюючи зверху долілиць. Після стін переходять до фарбування вікон і дверей. Підлоги в кімнаті красять у саму останню чергу. Важливо ще до початку робіт визначити необхідна кількість фарби. Звичайно всі дані розписані на інструкції. Але потрібно пам'ятати, що для фарбування не заґрунтованих поверхонь (нової штукатурки) потрібно набагато більше фарби, чим для перефарбування старої пофарбованої поверхні. Фарбу кладуть шарами. На перший шар іде фарби більше, ніж на другий і наступні. Витрата також залежить від типу фарби. Масляні витрачаються ощадливіше, водних і акрилових потрібно значно більше.

Як можна фарбу наносити

У домашніх умовах сьогодні користуються як валиком, так і кистю. І з тим, і з іншим інструментом можна одержати результат - добре профарбовану поверхню. Фарбу кистю наносять рівномірно, рухами в одному напрямку, потім перпендикулярно йому, растушевивая фарбу, поки вся поверхня не буде рівномірно профарбована (завершувати краще завжди вертикальними мазками - на вертикальних стінках і горизонтальними - на горизонтальних поверхнях). Більші площі розділяють на трохи маленькі й красять і по черзі. При фарбуванні вертикальних поверхонь стежити, щоб занадто рідка фарба не стікала й не утворювала патьоків.
hammer-drill Якщо красять валиком, то його змочують у фарбі, віджимають. На стіну наносять 3-4 смуги фарби, а потім катають валиком по стіні, поки фарба не розподілиться. Ще фарбу можна розпорошувати за допомогою краскораспилителя. Фарби наносяться швидко й рівномірно. Цей метод можна застосовувати й для фарбування важкодоступних поверхонь (радіатори). Все зайве при розпиленні покривають папером або плівкою. Є й кілька способів декоративної обробки поверхні фарбою. Наприклад, обробка «набризгом». Роблять це так. У праву руку беруть більшу кисть ручник або махову кисть, змочують у фарбі й віджимають надлишки. У лівій руці затискають ціпок, підносять ціпок ближче до стіни на певній відстані й б'ють по ціпку кистю. Від удару фарба летить із кисті на стіну, залишаючи на ній дрібні бризи. Щоб бризи вийшли однаковими, ціпок треба тримати на однаковій відстані від стіни. Якщо набризгивать фарби 2-3 і більше квітів, вийде дуже красиво.
klipart. ukoz Ще один спосіб різноманітити пофарбовану стіну - це нанести на стіну різні візерунки. Зробити це можна за допомогою різних ганчірок. У них повинна бути різко виражені фактура й малюнок (трикотажні й інші тканини). Із тканини готовлять валик будь-якого діаметра. Валик змочують у фарбі, віджимають і прокочують по горизонталі й вертикалі. Візерунки також можна наносити фарбою різних квітів. Другий шар наносять тільки після того, як висохне перший. Малюнки можна одержати, використовуючи трафарети

Будет Вам Полезно
Офісні двері - пластик або дерево | ставимо вікна й двері Офісні двері – неодмінний
Купивши заміську ділянку для будівництва дачі або будинку, практично кожний його влас
Загородный дом эконом класса вполне подходит для нужд семьи из трех-четырех человек.
Буквально несколько десятилетий назад, въезжая в новую квартиру, все довольствовалис