Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Бетон будівельний

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

grossen.ru насосы grundfos cr 1 2

 


Бетон будівельний

Тому що будинки ставляться до довговічних будівель, які зводяться для експлуатації в кілька десятків років, те необхідно, щоб бетон, що застосовується при їхньому будівництві, відрізнявся високою надійністю й довговічністю

Гарною якістю бетону є його стійкість до несприятливих зовнішніх впливів. Тому бетон будівельний також повинен добре переносити сильні морози, жару, сніг і дощ. Звичайно такі властивості бетону надають ретельний підбор інгредієнтів і точні їхні дозування.

Основні відомості про бетон

Будівельний бетон являє собою штучний камінь, що виходить у результаті створення й затвердіння бетонної маси. Дана маса виходить із суміші цементу, заповнювачів з різної крупностью й води. При цьому використовувані для створення будівельного бетону пісок і гравій повинні бути чистими, тому що їхнього забруднення негативно впливають на міцність одержуваного матеріалу.

Для одержання високого результату матеріали перед готуванням бетонного тесту повинні бути добре промиті. Цемент застосовують тієї марки, що необхідна для виготовлення бетону необхідної твердості. Також потрібно звертати увагу, щоб вода теж була чистої й не засміченою. Для одержання суміші звичайно використовується бетономішалка, що може бути створена й своїми руками.

Залежно від технології застосування будівельний бетон може бути різної консистенції. Так, тверда (густота вологої землі) консистенція при укладанні вимагає більше сильного ущільнення. Пластична бетонна маса більше рухлива й має потребу в меншому ступені ущільнення. Лита консистенція бетону являє собою рухливу масу, майже самопливом форму, що заповнює

Крім основних вимог, будівельний бетон також повинен задовольняти двом вимогам. По-перше, він повинен мати гарну удобоукладиваемость, що відповідає застосовуваному способу ущільнення. По-друге, він повинен зберігати при укладанні й транспортуванні первісну однорідність

Класифікація бетонів

Будівельні бетони прийнятий класифікувати по наступних важливих принципах: залежно від об'ємної ваги, виду в'язкої речовини, міцності, призначення й морозостійкості.

Основною класифікацією вважається розподіл бетону по об'ємній вазі. Так, у його структурі прийнято виділяти особотяжелий і важкий бетон, а також особолегкий і легкий бетон. При класифікації за принципом найбільшої крупности використовуваних заповнювачів всі будівельні бетони діляться на дрібнозернисті й грубозернисті

Найважливішими характеристиками якості бетону є його довговічність і міцність. Таким чином, залежно від показників міцності при стиску матеріалу всі легкі й важкі бетони підрозділяються на марки R. Довговічність будівельного бетону визначається ступенем їхньої морозостійкості. Тому бетони також мають різні марки морозостійкості з позначенням Мрз.

Виходячи з виду в'язкої речовини, застосовуваного для виготовлення бетонів, розрізняють цементні, силікатні, гіпсові бетони, а також бетони, створені на органічних в'язких матеріалах. По своєму призначенню важкий і легкий бетон ділиться на:

    звичайний (з нього роблять бетонні й залізобетонні несучі конструкції будинків і споруджень (балки, колони, плити));гідротехнічний (з нього створюють греблі, шлюзи, облицювання каналів і так далі);спеціального призначення (наприклад, виділяють кислототривкий, жаротривкий).

Будет Вам Полезно
Більшість підприємців, у складній ситуації економічної кризи, замислюється про скороч
Тим, хто любить вес нове й незвичайне, оригінальне й цікаве сподобається таке яскраве й
Для герметизации всевозможных швов и зазоров, которые обычно остаются после монтажа,
Завдяки тому, що сучасні технології постійно перебувають на етапі розвитку, у цей час д