Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Арматурна сітка: визначення, класифікація, особливості, область застосування, специфіка використання при облаштованості фундаменту

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Арматурна сітка: визначення, класифікація, особливості, область застосування, специфіка використання при облаштованості фундаменту

Сьогодні арматурна сітка є одним із самих популярних типів звареної сітки з металу. Так, саме ця сітка, що можна заявити з повною впевненістю, є найпоширенішим і відомим виробом серед всіх металопрокатних продуктів, які застосовуються в будівельній і деяких інших галузях

Попит на арматурну сітку росте буквально щодня, а все пов'язане з тим, що сітка ця має специфічними, вигідними для споживачів, особливостями, а також може похвастатися широкою сферою застосування, але про цьому трохи пізніше.

Арматурна сітка, що ясно вже з назви, виходить із арматурного дроту або самої арматур. Так, у процесі виготовлення арматури (дріт) розкладають у перпендикулярних напрямках, а потім, використовуючи зварювання, зварюють у місцях зіткнень арматур (дротів).

Класифікація арматурної сітки

Класифікація арматурної сітки досить широка.

У першу чергу, варто відзначити, що продукт цей класифікують залежно від товщини матеріалів, з яких він виготовлений. Виходячи із цієї ознаки, арматурна сітка ділиться на:

    товсту; тонку.

Другою класифікаційною ознакою арматурної сітки є точність зварювання. Виходячи із цього, арматурна сітка буває:

    звичайної точності зварювання;підвищеної точності зварювання (у коді сітки підвищена точність зварювання позначається буквою «П»).

Також, розглядаючи типи й види арматурної сітки, не можна не відзначити, що така сітка може бути виконана у двох різних варіантах:

    плоскому; рулонному.

Для виготовлення плоскої арматурної сітки звичайно застосовується сталь невеликого діаметра. Відрізняється рулонна арматурна сітка тим, що її можна згорнути врулон.

Що стосується плоскої арматурної сітки, то для її виготовлення використовується арматури діаметром в 30-40 міліметрів. Згорнути таку сітку в рулон неможливо, у зв'язку із чим, найчастіше неї перевозять цілком, а іноді навіть варять на місці

Відзначимо також і те, що арматурна сітка випускається з різними формами осередків:

    прямокутними;плоскими

Особливості арматурної сітки

Арматурну сітку традиційно виготовляють у відповідності з найсуворішими вимогами існуючого Дст. Особлива увага, при цьому, приділяється якості сталі. Так, розміри діаметра стали, з якої виготовляють сітку, повинні перебувати в межах від 3 до 40 міліметрів.

Крім того, дуже важливо й розташування самих арматур під час виготовлення сітки. Так, укладання арматур при виготовленні сітки повинна бути строго перпендикулярної

Область застосування

Арматурну сітку, як уже було зазначено вище, застосовують у різних галузях досить широко. При цьому найчастіше сітку таку використовують:
    у будівництві (на використанні арматурної сітки в будівництві, а саме про те, що являє собою і як використовується арматури під фундамент, ми зупинимося нижче);для армування дорожніх покриттів; вбиту.

Як будівельна сітка й арматури використовується при облаштованості фундаменту

А тепер докладніше зупинимося на тім, як розраховується витрата, виробляється розрахунок і як застосовується арматури для фундаменту.

Отже, відразу про головний, а саме про те, як в'язати арматури для фундаменту. При цьому ми розглянемо те, як в'яжеться арматури для стрічкового фундаменту, адже саме цей вид фундаменту найчастіше використовують у сучасному будівництві.

Сьогодні найчастіше в'язання арматур виконують вручну, використовуючи звичайні пассатижи або ж спеціальні гаки. При цьому без навички роботи й вправності зробити зв'язування дуже важко.

Стрижні арматур при ручному в'язанні звичайно зрощують внахлест, а потім у трьох місцях перев'язують стик. Урахуйте, що при в'язанні стрижнів гладкого профілю необхідне відгинання гаків, що сприяє значному підвищенню трудомісткості

Оскільки ручне в'язання арматур досить складна й трудомістка, цілком з'ясовно, чому будівельники сьогодні всі частіше намагаються вдосконалити цей процес. При цьому будівельники звичайно використовують спеціальні пістолети, які виготовляють сьогодні переважно японські компанії. В'язання арматур пістолети такі виконують абсолютно автоматично.

Тепер поговоримо про те, так виробляється розрахунок арматурних сіток і арматури на фундамент

Загалом, розрахунок цей залежить від безлічі різних факторів: числа ниток, діаметра арматур, габаритів і типу фундаменту, параметрів опалубки. При цьому точно зробити розрахунок ви зможете лише в тому випадку, якщо скористаєтеся спеціальними таблицями й формулами, які наведені в ГЕСН-2001-06 «ДЕРЖАВНІ ЕЛЕМЕНТНІ КОШТОРИСНІ НОРМИ НА БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ».

Будет Вам Полезно
«Чого б такого на стінку повісити, щоб і красиво було, і з користю?» Таке питання виника
У наш час існує безліч видів стель. Однак ця стаття присвячена питанню, як зробити рейк
Если вы решили поменять интерьер вашего дома, стоит обратить внимание на раздвижные дв
Вакуумне впакування для продуктів | хозтовари й побутова хімія При виборі впакування,