Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2587

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6138

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Коркові шпалери

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Купить набор капельного полива в интернет магазине poliv64.ru.

 


Коркові шпалери

Відповідно до відкликань споживачів, коркові шпалери так стрімко й міцно ввійшли в мир сучасного интерьерного дизайну, тому, що їм належить дивну властивість дарувати приміщенню, де вони перебувають, відчуття особливої теплоти й природної гармонії. Дизайнери активно використовують це настінне покриття, тому що можливості такий простій по виду пробки - безмежні, і за допомогою грамотного підходу її застосуванням можна задовольнити навіть самий вимогливий смак.

Багато аматорів природи, число яких останнім часом усе збільшується, із задоволенням використовують коркові шпалери, адже при їхньому виробництві не потрібно рубати дерева: таким чином, досягається подвійне єднання із природою й додатковою гармонією. Але на цьому позитивні властивості коркових покриттів не закінчуються, а тільки починаються.

Дивна область застосування даного матеріалу: його доцільно використовувати в різних приміщеннях і скрізь цей вибір буде виправданий. Так, наприклад, здатність коркових шпалер не накопичувати в собі статична напруга, робить його незамінним для застосування в дитячих кімнатах і спальнях. Особливо актуальний, у зв'язку із цим, даний матеріал стає для комп'ютерних залів і приміщень із високоточним електронним устаткуванням.

Складно знайти також кращий матеріал для ванної кімнати, чим коркові шпалери. Покриті ними стіни не відволожуються від конденсату, а, виходить, навіть при проблемному провітрюванні «навала» цвілі в таку кімнату не загрожує. Але врахуйте, що це буде невірно, якщо Ви вирішите використовувати коркові шпалери на паперовій основі: краще пошукати пробку, приклеєну на іншу базу.

Настінні покриття із пробки чудово підходять і для кухні. При цьому можете бути впевнені, що в коркову основу не будуть усмоктуватися жири й заходи. Мало того, навіть кіптява - таким шпалерам дарма. Дуже часто останнім часом коркові шпалери можна побачити в елітні більярдні. В основу вибору тут теж покладений принцип про те, що пробка не усмоктує заходи й наповнює приміщення статечною шляхетністю, а це дуже важливо для даної гри.

Не пропустили своєю увагою коркові шпалери й декоратори різних кафе й ресторанів. Для подібних громадських місць також важливий респектабельний зовнішній вигляд, індиферентність до заходів і - довгий термін служби, що у даного виду настінних покриттів, як перевага, не відняти. Потрібно відзначити, що до позитивних властивостей пробки ставиться те, що вона взагалі не піддана старінню

При цьому коркові шпалери є стійкими не тільки до вологи, але й до хімічних реактивів. Зручно й те, що такі настінні покриття не збирають на себе пил, а, виходить, є антиалергенними й легенями в збиранні. Варто також додати, що коркові шпалери користуються повагою як відмінний звуко - і теплоизолятор. Крім того, урахуйте, що пробка не підтримує горіння й не підведе Вас у випадку пожежі.

От така в нас вийшла ода даному настінному покриттю. Але, погодитеся, воно це по праву заслужило!

Будет Вам Полезно
Вентиляція підвалів - одне з найважливіших умов, що дозволяють найбільше ефективно їх
Одним из самых популярных на сегодняшний день материалов, из которых строят дома, явл
Клей ПВА від ТОВ «Готика» | сучасні будівельні матеріали ТОВ «Готика» пропонує в
Велика кількість людей живучим у будинках часто задаються питанням, як зробити дерев'я