Новые Советы

2720

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2546

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6038

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2900

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Вентиляція приміщень: захистимо будинок від зайвої вологи

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Вентиляція приміщень: захистимо будинок від зайвої вологи

Хоча зайва вологість повітря часто й не видна, але її завжди можна відчути: з'являється відчуття затхлості й несвіжості в приміщенні. Причому така ситуація не проходить і тоді в приміщенні стає пекуче. Результатами ж негативного впливу зайвої вологості в будинку стають не тільки стіни, які поступово покриваються цвіллю, не тільки шпалери, які відходять від стін, але й люди, які випробовують у такій обстановці своє здоров'я на міцність.

Основною причиною, що часто називається винної в подібних ситуаціях, полягає в тім, що такі будинки не «дихають», тобто дані конструкції так теплоизолировани й щільно закупорені, що самі вони не можуть позбутися від зайвої вологи. Тому висновок напрошується сам собою - їм потрібна допомога. При рішенні такої проблеми важливо, крім того, не просто зменшити вологість у приміщенні, але й відкрити в нього доступ свіжого повітря, при якому людина почуває себе бадьоро й комфортно.

Гарної, дуже ефективної, допомогою для організації процесу захисту будинку від зайвої вологи є вентиляція приміщення. При цьому краще використовувати приточно-витяжні канальні системи, які зарекомендували себе найкращим образом: саме вони дозволяють забезпечити будинок якісним повітрям, що рекомендоване для житлових приміщень. Також вигідно, що така вентиляція здатна не тільки видалити зайву вологість повітря в будинку, але, якщо буде потреба, і створити оптимальний рівень зволоження приміщення.

Не менш важливо й те, що сучасні системи вентиляції дозволяють видалити забруднювачі повітря прямо від місця їхнього виникнення, не допускаючи їхнього поширення по інших кімнатах. Варто врахувати, що вентиляція приміщень буде мати оптимальний характер, якщо вона складається із цілої системи розгалужень, які здійснюють як забір, так і роздачу свіжого повітря по приміщеннях.

Додаткова функція високоефективної вентиляційної системи повинна також полягати в підтримці тепла усередині будинку. Засновано таку функцію на тім, що запозичений на вулиці свіже холодне повітря, розподіляючись по приміщеннях, нагрівається, і тим самим сприяє ефективному розділу тепла в будинку. При цьому отримані повітряні маси, що мають ідеальні параметри по вологості, температурі й змісту кисню, сприяють створенню в приміщеннях комфортної й здорової обстановки.

Потрібно також знати, що дуже зручно для використання вентиляційні системи, які сполучать у собі одночасно й вентиляцію, і кондиціювання. Такі високоефективні установки дозволяють у будь-яку погоду створювати в приміщеннях свій мікроклімат, що був би по смаку всім живучої в будинку людям.

Подумайте й Ви про ефективну систему вентиляції для свого будинку: Ваші близькі гідні жити в приміщеннях, захищених від зайвої вологи

Будет Вам Полезно
Значення Межкомнатних дверей в облаштованості будинку важко переоцінити, тому що вон
Насосні станції водопостачання, надавані виробниками на ринок, можна розділити на: пр
Думка про необхідність провести утеплення підлоги на балконі приходить одночасно з ва
Як матеріал для напольного покриття, лінолеум - досить старий товариш, йому довелось б