Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Що таке «інструмент»?

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Що таке «інструмент»?

Мабуть, складно знайти людину, причому навіть якщо врахувати й самих маленьких малюків, що ніколи б не чув слово «інструмент». При цьому під словом «інструмент» люди часто розуміють і узагальнену назву якого-небудь предмета, використовуваного для різних цілей, і інструмент музичний, і інструмент будівельний та інше, та інше. Однак, незважаючи на широту лексичного значення цього слова, у даній статті ми поговоримо лише про будівельний інструмент, а також про те, для чого він застосуються і його основних різновидах.

Почнемо, мабуть, саме із сантехнічного інструмента. Чому? Так тому, що й ремонт будь-якої квартири, удома або офісу, звичайно, починається із заміни сантехніки

Иинструмент сантехніка або сантехнічні інструменти

Всі сантехнічні роботи можна умовно поділити на два типи:
  простий поточний ремонт, а також обслуговування сантехніки (необхідність у такого виду роботах виникає найбільше часто, при цьому, самі роботи вимагають мінімального набору знань, а також найпростішого інструментарію);більше складні сантехнічні роботи (необхідність у такого виду ремонті виникає рідше, при цьому роботи такі вимагають і наявність спеціального інструментарію, і більше багатого набору знань).

Інструмент сантехника для найпростіших робіт, це:

  молоток (сталевий);напилки;пассатижи;набір разноразмерних викруток;набір разноразмерних гайкових ключів;трубний ключ;ножівка по металі;штангенциркуль;сталевий трос;вантуз;лещата;струбцини

До цього списку інструментів для того, щоб виконувати більше складні роботи, сантехніку необхідно додати електродриль із різного діаметра свердлами

Иинструмент електрика або електромонтажний інструмент

От список того електромонтажного інструмента, що обов'язково повинен бути в кожного електрика:
  бокорези (можливо замінити пассатижами й ножем або гострозубцями);круглогубци (також можна замінити пассатижами);діелектричний ніж (робота з електроінструментом цим вимагає особливої вправності, урахуйте);набір разноразмерних викруток;електронний тестер (підійде й найпростіша модель);фазовий індикатор

Шштукатурний інструмент або інструмент для штукатурних робіт

Иинструменти для штукатурки або штукатурний^-штукатурний-малярно-штукатурний інструмент на сьогоднішній день є одним із самих затребуваних видів інструмента на всім будівельному ринку.

От список основних інструментів маляра-штукатура:

  кельма (інструмент у вигляді тонкої пластини з металу із власником нагорі, призначений для нанесення штукатурки і її розподілу);кельня (інструмент листоподібної або трикутної форми, основний інструмент штукатура);шпатель (невеликий інструмент із металу, призначений для нанесення штукатурки у важкодоступні місця, доречно застосовувати й для звичайної, і для декоративної штукатурки);правило (інструмент із металу длиною в метр);напівтерток (пластина з дерева с ручкою й прокладками, особливо важливий, якщо планується фарбування стін);тертка (інструмент, що виконується, звичайно, з дерева).

Крім того, іноді, ще до початку штукатурних робіт необхідно використовувати пістолет для монтажної піни

Иинструмент для скла

Інструмент для скла являє собою різний інструмент, що використовується для ремонту скла, а також для обробки й для різання цього матеріалу.

До основних інструментів, які застосовуються для скла, можна віднести:

  склорізи (використовуються, як зрозуміло з назви, для різання скла, самі нові моделі, представлені сьогодні на ринку, відрізняються автоматичною подачею змащення);присоски й затиски (інструменти, які використовуються для монтажу й перенесення скла);плоскогубці (їх застосовують для розламу скла);рейсмуси (інструмент, що використовується для паралельного різання скла);косинці, лінійки, циркулі й овалорези (допомагають визначити й розмітити вірні границі для майбутнього різання скла).

Інструменти для кахля або інструменти для кладки кахля

Інструменти для кахля використовуються досить широко лише в тому випадку, коли необхідна кладка кахля.

При цьому до таких інструментів відносять наступний інструментарій:

  кафелерези (на відміну від машинки для різання кахля видає менше шуму, а також не створює стільки пилу, а тому й користується, укупі з досить низькою ціною, великою популярністю в майстрів по укладанню кахля);клини й хрестики (жоден професійніше майстер по укладанню кахля не почне свою роботу, поки в його арсеналі не будуть от ці інструменти; клини й хрестики призначені для того, щоб лінії між кахлем при його укладанні були максимально рівними);гострозубці для кахля (цей інструмент використовується якщо буде потреба фігурного різання кахля);круговий свердел по кахлі (даний інструмент доречно застосовувати якщо буде потреба вирізання в кахлі круглих отворів різного діаметра);вольфрамова струна (призначена, як і деякі з вищезгаданих інструментів, для різання кахля);болгарка (цей інструмент також цілком можна використовувати для різання кахля, при цьому, особливо доречний він в випадку необхідності різання по прямих лініях);балеринка (інструмент, призначений для вирізання в кахлі круглих отворів, при цьому, плюс його в тім, що розмір отвору встановлюється вручну).

Інструмент для кабелю

Інструмент, що використовується для роботи з кабелем можна умовно поділити на кілька груп. Кожну із цих груп і інструменти, що належать до неї, ми сьогодні й розглянемо.

Отже, перша група - це інструмент для оброблення кабелю. До даної групи можна віднести наступний інструментарій:

  кабельний ніж (лезо в таких ножів, звичайно, фіксоване);секторні ножиці (цей інструмент доречно застосовувати для оброблення кабелю без броні з алюмінієвими й мідними жилами);спеціальний інструмент для зняття ізоляції (використовується для різання паперової й іншої ізоляції жив);нитка для нарізування ізоляції (застосуються для нарізування пластикової ізоляції).

Друга група - це інструмент для зачищення кабелю. До цієї групи відносять спеціальний інструмент для зачищення проводів (такі інструменти на ринку представлені в досить різноманітному асортименті різних модифікацій, а також для різних по типі кабелів).

Третя й четверта група інструментів для роботи з кабелем - це інструменти для оптичного кабелю й інструменти для обтиску кабелю. Інструменти, що ставляться до цих груп, у даній статті розглянуті не будуть

Будет Вам Полезно
Для обігріву заміських приватних будинків, площа яких не більше 70 кв. м., широко викорис
Подобається нам це чи ні, але часи, коли дверей удень не защіпалися, а до сусідів ходили
Отже, шпаклівка куплена, прийшов час застосувати її вделе. Шпаклівка буває 2 типів, стар
Надзвичайно важливим моментом проживання за містом для нас є опалення на дачі, а також