Новые Советы

2727

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2548

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6046

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2904

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Будівництво дешевих битовок

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Будівництво дешевих битовок

Будівництво битовок - це кращий варіант створення умов для тимчасового проживання або тривалого знаходження на території дачних і заміських ділянок, де будівництво основних об'єктів тільки ведеться. При цьому в цей час активно використовуються як металеві, так і дерев'яні битовки. Також, практика показує, що хтось зі споживачів воліє замовляти готові битовки, а хтось із задоволенням займеться створенням битовки своїми руками.

Але який би варіант будівництва битовок ви не вибрали, всі дачні й будівельні битовки повинні задовольняти наступним вимогам: вони повинні бути теплими, сухими, надійними, а також бути працездатними, але в теж час не містити надмірностей в обробці й устаткуванні

Забезпечення теплом дешевих битовок

Достатній рівень тепла при будівництві дешевих дачних битовок дозволяють забезпечити нескладні обігрівальні прилади: вибір їх досить великий, але, як правило, на невеликий блок-модуль цілком вистачить 1,5 кВт потужності. Як зовнішні утеплювачі можна використовувати кілька шарів полиетилена, а також будь-який товстий шар пароизолятора.

Забезпечення сухості дешевих битовок

При будівництві битовок щодо показників сухості обов'язково потрібно приділити увага пололку й підлоги. Добре, якщо верх битовки буде покритий листовим металом, привареним у стик, прогрунтованним і ще пофарбованим. Підлога модуля краще також прошити листовим металом. Його, як правило, не офарблюють, але в кожному разі він допомагає на кілька років зберегти від прогнивания дерев'яні підлоги, та й при теплоізоляції показує не погані властивості.

Надійність і пожарозащищенность дешевих битовок

Битовки будівельн і дачні також повинні відрізнятися надійністю, тобто вони не повинні розвалюватися буквально на очах від вітру, сніги й заметілі. Великий акцент при продумуванні цього моменту залежить від міцності вертикальних стійок і від навантажень, що витримуються ними.

Інша важлива частина параметра надійності - це пожарозащищенность. Звичайно, коли мова йде про будівництво дешевих битовок, ні про яку обробку дерев'яного матеріалу засобами проти пожежі й біологічного руйнування йти не може: робити це дорого й довго. Але, от, про правильно виконану електрикові забувати не коштує. Згадаєте, що, наприклад, при зимовому будівництві робітники будуть мерзнути, включати додаткові обігрівачі, кип'ятити воду, що, природно, багаторазово збільшить навантаження на внутрішню електромережу

Довговічність дешевих битовок

Звичайно, довговічність битовок при будівництві визначається так: щоб вистачило не просто на час будівництва, але й на період часу від 3 до 5 років. У цілому це залежить від необхідності прим'яти ті або інші будівельні матеріали й устаткування. І, як стає зрозуміло без консультації економіста, чим дешевше матеріали й технологію при виконанні робіт застосовують, тим на менший строк експлуатації битовки можна розраховувати.

При цьому при прагненні побудувати дешеву битовку можна погнатися за дешевиною матеріалу, і в результаті одержати додаткові витрати з ремонту й будівництву битовок заново. Наприклад, можна купити лінолеум побутової за невисокою ціною. Але в місцях інтенсивної прохідності всього за пару місяців він повністю вийде з ладу. У той же час можна відразу придбати комерційний лінолеум: нехай він буде приблизно у два рази дорожче, але зате служити буде набагато довше й ефективніше.

Зверніть увагу на наші рекомендації, і тоді будівництво дешевих битовок принесе вам радість: адже ними ви зможете користуватися кілька років, і в них буде тепло й зручно.

Будет Вам Полезно
Технології висвітлення сучасних квартир, за останні кілька років, ступнули на новий,
На нашім ринку будівельних матеріалів останнім часом особливою популярністю користує
Учені вже давно прийшли до одностайної думки, що інтер'єр дитячій Кімнати відіграє біл
Печі барбекю своїми руками: секрети готування їжі. Частина 4. | кладемо каміни й печі З