Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6131

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Усе про фарбування дверей і вікон

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Усе про фарбування дверей і вікон

У процесі легкого косметичного ремонту, часто виникає необхідність обновити зовнішній вигляд дверей. Пофарбувати в інший колір, що відповідає загальному стилю обробки кімнат, усунути дрібні дефекти або замінити фурнітуру. Для почала двері під фарбування необхідно підготувати певним чином. Двері знімаються з петель і розташовуються горизонтально, що створить можливість більше зручного доступу до будь-якої крапки дверного полотна. Потім, знімають ручки й замки, а так само всілякі стекла, вітражі та інші декоративні елементи, якими прикрашалися двері. Фарбування дверей припускає видалення старого лакофарбового покриття. Таку процедуру можна виконати різними способами. За допомогою електродриля зі спеціальною насадкою, що представляє собою тверду металеву щітку, що обертаючись, видаляє стару фарбу. Або за допомогою паяльної лампи, нагріваючи фарбу або навіть випалюючи неї. Обоє ці способу досить брудні, тому застосовувати їх найкраще на відкритому повітрі.

Як правильно пофарбувати двері

Після цього, різні дрібні дефекти дверного полотна шпаклюються, а після висихання шпаклівки, зачищаються й вишліфовуються до утворення рівної поверхні. Тепер можна приступати до фарбування. Двері навішуються на місце, під неї підстилаються газети або інший захисний матеріал, що охороняє підлога від крапель і патьоків фарби. Звичайно фарбування дверей межкомнатних виконуються малярським валиком з поролоновим покриттям, що дозволяє нанести фарбу рівним однорідним шаром. Фарба не повинна бути дуже густа. Це утруднить процес. Але в той же час, дуже рідка фарба буде стікати долілиць, образуя на нижній крайці дверей некрасиві напливи. Краще вибирати швидковисихаючі акрилові або нітроемалі для внутрішніх робіт. Після повного висихання фарби, приблизно через добу, можна акуратно, що б не порушити покриття, установити дверні ручки й скла або вітражі, залежно від конструкції дверей.

Як правило, фарбування дерев'яних дверей виконується у два шари. Попередньо рекомендується обробити дерево спеціальними антигрибковими препаратами, що захищають дверне полотно від гнилизни й руйнування

Фарбування вікон

Трохи інакше здійснюється фарбування вікон, вірніше віконних рам. Для цього рами можна не демонтувати, якщо їхній стан не вимагає серйозного ремонту. Можна навіть не виймати скла. Правда при цьому прийде фарбування виконувати дуже акуратно, за допомогою невеликої кисті. Хоча можна застосовувати невеликий малярський валик, що помітно прискорить і полегшить роботу. Звичайно фарбування дерев'яних вікон виконується світлою фарбою найрізноманітніших відтінків. Якщо рами виготовлені з дерева гарної текстури, то можна їх просто залакувати. Для цього застосовується спеціальний так званий корабельний або яхтовий водостійкий лак. Такий лак наноситься у два - три шари, що забезпечує значний термін служби вікон.

Дерев'яні вікна перед фарбуванням, так само як і двері, мають потребу у відповідній підготовці. При цьому усуваються незначні дефекти, що виникають згодом у дерев'яних рамах. Невеликі тріщини шпаклюються й шліфуються з метою створення максимально рівної поверхні. Перевіряється легкість і надійність роботи стулок і замків. Відновлюється шар гортати в місцях прилягання скла до рами. Перш ніж приступитися до ремонту вікон, необхідно зробити самий ретельний огляд віконних конструкцій. Тільки після цього стане ясно, як підготувати вікно до фарбування. Які елементи можна відновити без особливих складностей, а які знадобиться замінити повністю.

Будет Вам Полезно
Кривій підлога в нашім житті - явище, практично постійне. Примітно, але основну частину
При осуществлении ремонта, редко какой хозяин обходится без использования краски: оче
Меблі створюються для певних цілей. Так, крісло призначене для однієї людини, а на дива
Как правило, квартиры в городских домах сегодня газифицированы. Газовые плиты и котлы