Новые Советы

2775

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2588

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6139

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2940

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Види цегли й області його застосування

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Смотрите полы наливные полимерные у нас.

 


Види цегли й області його застосування

У цей час улюблений всіма будівельниками цегла відрізняється більшим різноманіттям. Так, види цегли можуть різнитися за формою, по складу, а також за технологіями виготовлення. І, хоча цегла є одним із самих часто використовуваних будівельних матеріалів, однак у його класифікації розібратися виявляється не завжди просто.

По матеріалі виготовлення прийнято виділяти:Цегла керамічний. Цегла силікатний, зроблений із кварцовим піском. Гіперпресована цегла

Залежно від області застосування цегла підрозділятися на:Звичайна будівельна цегла, що має стандартні форми й розмір. Лицювальна цегла. Шамотна цегла. Клінкерна цегла

Виходячи зі структури цегли, можна виділити:Пустотіла цегла. Повнотіла цегла

За технологією виготовлення цегла ділиться на:Цегла пластичного формования. Цегла напівсухого формования.

При цьому варто враховувати, що кожний вид цегли має ще свої певні параметри, наприклад, такі як - розмір, марка, коефіцієнти теплопровідності, міцності, стійкості до високих температур тощо. Давайте розглянемо самі ходові види цегли більш докладно.

Цегла керамічний

Керамічна цегла являє собою брусок, створений з обпаленої глини й имеющей форму правильного паралелепіпеда. Застосування керамічної цегли обумовлено в тих випадках, коли необхідно звести будівлю, що відрізняється довгим терміном служби. Гарним прикладом застосування керамічної цегли є стіни Кремля й вежі церков. Проходять століття, а керамічна цегла все доводить свої можливості як прочнейший будівельний матеріал, які б види кладки цегли не використовувалися.

Цегла, створена гіперпресуванням

Цегла, створена гіперпресуванням, виробляється зі спеціальної суміші, що на 90% складається з вапняку, а що залишилися 8% - це цемент і 2% - спеціальний барвник. Створена суміш проходить пресування в спеціальних формах. У підсумку виріб виходить ідеальної форми й фарбування. Область застосування цегли даного виду зводиться до широкого кола виконання оздоблювальних і лицювальних робіт. В останні роки стало модним використовувати гіперпресовану цеглу, що має неоднорідну структуру: він прекрасно підходить для облицювання будинків під «покручений камінь».

Цегла силікатний

Силікатна цегла виходить методом пресування суміші, що складає з гашеного вапна й кварцового піску. Колір такої цегли звичайно білий, але буває й із сіруватим відтінком. Іноді в таку цеглу додають пігменти, і тоді він має більші декоративні можливості - така декоративна цегла сьогодні дуже модна. Застосування силікатної цегли дуже широке: він може використовуватися в багатьох сферах будівництва. Така універсальність пояснюється тим, що даний матеріал міцний і відрізняється підвищеною щільністю. Однак його істотним недоліком є низька стійкість до впливу вологого середовища. Також часто можна зустріти застосування силікатної цегли для створення декоративних вставок у цегельній стіні.

Цегла рядовий

Цегла рядовий має велику область застосування: він широко використовується при будівництві фундаменту й зведенні несучих конструкцій. Як правило, даний вид цегли згодом піддається фарбуванню або оштукатурюванню. Тому зовнішній вигляд цегли не має потреби у високих естетических якостях. У результаті такого підходу рядова цегла має неоднорідну структуру й розцвічення. У ньому припустимі різні дефекти, які також як і види кладки цегли, не мають великого значення. Головні достоїнства рядової цегли зводяться до його високої міцності й невисокої ціни.

Цегла лицьовий

Лицьова цегла являє собою гарний лицювальний матеріал: він не має зовнішніх дефектів і відрізняється рівномірним розцвіченням. Саме за ці якості лицьова цегла дуже цінується. Однак така цегла боїться вологи, що згодом руйнує його цілісність. Лицьова цегла може бути двох видів: фактурні бруски, що володіють рельєфною поверхнею й фасонні вироби, що використовуються для обробки віконних прорізів, карнизів і інших декоративних елементів фасаду будинку.

Оригінальна форма й структура даного виду цегли допомагає створювати чудовий дизайн будинку: адже округлі краї й виконання аркових конструкцій дуже цінується. При цьому фасонна лицьова цегла має таку перевагу, як відсутність потреби в шліфуванні, що надає будинку дуже ефектним вид

Цегла шамотний

Застосування шамотної цегли прямо складно з його найвищими вогнетривкими властивостями: він здатний витримувати температуру до 1600 градусів. Тому область застосування такої цегли - це внутрішня й зовнішня обробка різних камінів і печей. Бруски шамотної цегли мають високу масу й відрізняються великою щільністю.

Цегла клінкерний

Назва клінкерної цегли складно з технологією його виробництва - клінкер: беруться окремі шари глини й спікаються до утворення єдиної маси. При цьому структура цегли повинна бути однорідної й виключати появу вкраплень і порушення цілісності матеріалу. Клінкерна цегла являє собою міцний будівельний матеріал з високою стійкістю до фізичного зношування. Тому що він не має обмежень по кольорі й текстурі, то охоплює багато областей будівельного ринку, наприклад, такі як науковість або облицювання.

Цегла повнотілий

Повнотіла цегла являє собою брусок з відсутністю порожньої порожнини зовні й усередині. Тепер таке визначення регламентується Дст: до 2007 року повнотілим міг уважатися цеглу, що має до 13% порожнього простору у своїй структурі.

Цегла пустотілий (щілинний)

Цегла зізнається пустотілим у тому випадку, якщо його брусок пронизаний наскрізними отворами, які можуть мати різну форму й розміри. Застосування пустотілої цегли доцільно для поліпшення теплоізоляційних якостей, як цегли, так і всієї кладки.

Звичайно, сьогодні ми звернули увагу не на всі види цегл. Однак навіть перераховані типи дозволяють зрозуміти, що до вибору даного матеріалу потрібно підходити серйозно й ураховувати області застосування кожного конкретного виду

Будет Вам Полезно
Якщо ми встаємо перед питанням, вибрати тепловентилятор або радіатор, то в першу чергу,
Може бути гідроізоляція фундаменту й не потрібна, без її в принципі можна обійтися, і П
На російському ринку сталеві панельні радіатори опалення з'явилися не дуже давно. Вико
В этой статье мы попробуем разобраться, на что необходимо обращать внимание при покуп