Новые Советы

2769

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як здійснити газифікацію дачі або будинку

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як здійснити газифікацію дачі або будинку

Як правило, квартири в міських будинках сьогодні газифіковані. Газові плити й казани автономного опалення харчуються газом із загальної магістралі. У віддалених і важкодоступних місцях, де немає газопроводу, застосовується автономна газифікація. Газ може подаватися з підземних газових сховищ, називаних газгольдерами, які обладнаються безпосередньо поблизу житла або з балонів, що поставляються кожному споживачеві індивідуально. У сховищах, так само як і в балонах утримується зріджений газ, що представляє собою синтетичну суміш пропану й бутану, одержувану як побічний продукт переробки нафти. Тиск подаваного газу, за допомогою спеціальної апаратури настроюється на величину необхідну для стійкого горіння в казанах і плитах. Робота такої системи газопостачання контролюється спеціальною автоматикою.

Що потрібно для газифікації

Досить часто саме в такий спосіб здійснюється газифікація частки будинку. Ємності, призначені для зберігання зрідженого газу, як правило, закопуються в землю, на глибину нижче рівня промерзання і являють собою резервуари різного обсягу або навіть кілька резервуарів, з'єднаних між собою. Місце для розміщення газгольдера вибирається з таким розрахунком, що б до нього міг безперешкодно під'їхати автомобіль-заправник. По існуючих нормах, розташовувати газгольдер з метою безпеки необхідно не менш чим за 10 метрів від будинку. З'єднання газгольдера з будинком виконують за допомогою звичайних сталевих труб.

Приблизно так само здійснюється автономна газифікація дачі. Хоча для дач більше характерне використання невеликих газових балонів, які розташовуються в окремому приміщенні поблизу кухні й з'єднуються із плитою або опалювальним казаном за допомогою гнучкого гумового шланга. Такі балони раніше доставлялися споживачам централізовано, а сьогодні кожний бажаючий може самостійно заправити свій балон на найближчому газовому заправленні для автомобілів. У комплекті з балонів в обов'язковому порядку монтується редуктор і манометр, за допомогою яких, настроюється й регулюється тиск газу на виході з балона. За правилами техніки експлуатації газового встаткування, балони повинні мати темно-червоний колір і білий напис: пропан/бутан

Самостійна газифікація

Самостійно встановити балон або газгольдер звичайно можна, причому зробити це зовсім не складно. Але за діючими правилами повинен бути виконаний проект газифікації частки будинку. Такий проект розробляється в спеціальних організаціях, що займаються установкою, постачанням і обслуговуванням газової апаратури. Потім проект повинен бути затверджений у відповідних інстанціях, які дають дозвіл на монтаж і установку газового встаткування. Часто організації виконуючий проект, у якому розглядається автономна газифікація частки будинку, займаються поставкою й монтажем газового встаткування, його перевіркою налагодженням і регулюванням, а так само беруть на себе рішення питань узгодження й твердження проекту в горгазе. Тобто виконують весь комплекс робіт підлога ключ. Найбільше доцільно не намагатися самостійно зробити всю цю роботу, а довірити її виконання фахівцям. Цим Ви збережете свої нерви й засоби.

Така операція як газифікація частки будинку вартість має різну для різних регіонів. Крім того вартість газифікації складається з вартості встаткування, робіт, розробки проекту і його узгодження. Звичайно, грошей це коштує не малих, але якщо роботу виконують дійсно досвідчені, кваліфіковані майстри, замовник може бути абсолютно впевнений у тім, що його казан або пекти не вибухнуть, а будуть надійно працювати довгі роки

Будет Вам Полезно
Історія скла нараховує не один десяток років, а от у дверях його почали використовуват
Основных вариантов крыши для бани всего два – односкатная и двускатная. Многоскатные
Одна из главный причин, почему вагонкой удобно обшивать стены, так это потому что пере
Паркетна дошка є найближчою родичкою давно відомому паркету. Популярність Повчили дош