Новые Советы

2773

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Як утеплити будинок

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Як утеплити будинок

Як правило, подібні питання вирішуються ще на стадії зведення будинку. Із замовником попередньо обмовляються всі деталі проекту, після чого, компанія-забудовник виконує будівлю будинку, надаючи його в користування клієнта вже утепленим. Але як правильно утеплити будинок, якщо при його будівництві не були вжиті заходи, по утепленню будинку? Почнемо з того, що розглянемо способи утеплення підлоги впомещении.

На сьогоднішній день, існує два варіанти обігріву підлог - електричні підлоги й підлоги з водним обігрівом. Якщо електричний обігрів підлог дозволить вам заощадити на його придбанні, то в процесі подальшої експлуатації системи, вам доведеться витрачати відносно чималі засоби на оплату електроенергії. Виходячи із цього, більшість людей воліють обладнати своє житло системами водяного обігріву. Такі підлоги трохи дорожче електричних, однак у процесі їхнього використання, вони не вимагають додаткової оплати за комунальні послуги

Технологія монтажу теплої підлоги досить проста. Попередньо, на підлозі розміщаються металлопластикові труби, або спеціальні шланги, які надалі підключаються до центральної системи водопостачання. Після того, як труби розміщені, у приміщення здійснюється стяжка (цементування підлоги), рівень якої повинен бути вище рівня труб/шлангів монтованої системи обігріву на півтора-два сантиметри. Після, на бетоновану підлогу, можна укладати паркет, ламинат, кахельну плитку, або інший оздоблювальний матеріал. Попередньо, перед облицюванням підлоги, його варто обробити ґрунтувальною сумішшю

У випадку з утепленням стін, справи йдуть трохи інакше. Якщо лицьові стіни будинків зсередини утеплюються паровими, або електричними або ж газовими радіаторами, то як утеплити стіни будинку зовні? Відповідь проста. На сьогоднішній день існує безліч будівельних матеріалів, які призначені для утеплення як внутрішніх, так і зовнішніх сторін стін будинку. Найбільш ефективним матеріалом, що більш якісно справляється із завданням утеплення стін, сьогодні прийнято вважати пеноизол. Він не горючий, більше того, технологія утеплення стін даним матеріалом досить проста. Аркуші пеноизола впритул друг до друга, закріплюються на фасаді будинку спеціальними кріпленнями. У підсумку, будинок одержує зовсім новий вигляд. Однак залишати пеноизол відкритим не рекомендується. Так, після того, як ви обклали стіни будинку даним матеріалом, ви можете приступитися до облицювання фасаду будинку. Для цих цілей ідеальним образом підійде сайдинг.

Зсередини, стіни можна утеплити минватой. Попередньо повинен бути зібраний каркас для наступної фіксації утеплювача. Сам каркас звичайно збирається з дерев'яного бруса. Після того, як утеплювач був закріплений, його варто закрити гипсокартонном. Сам же гипсокартон, може служити другою підставою стіни для її наступної обробки. Споконвічно, приміщення шпатлюется, після чого, на гипсокартон можна клеїти шпалери, або кахельну плитку. Так само, ГКЛ можна офарблювати. Варто відзначити, що пеноизол так само ідеально підійде для утеплення стін зсередини.

Тепер, знаючи технологію утеплення стін, ви без особливих зусиль зможете виконати утеплення свого житла власними силами

Схема, розташована нижче, відображає ефективність теплоизола, у порівнянні з іншими способами утеплtния:

Будет Вам Полезно
Якщо вас всі частіше відвідує ідея поміняти у своєму житлі радіатори Опалення, те віль
Всім відомо, важливим елементом у процесі зведення будь-якого будинку є фундамент. Сам
Любые работы по электрике должны начинаться с проектирования. Причем неважно, в каком
Для зберігання всіляких вантажів на складах, у підсобних приміщеннях магазинів, практ