Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6136

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2938

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Стоянка для машини на дачі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Стоянка для машини на дачі

Якщо гараж на дачі не планується, самий час подумати про пристрій зручної стоянки для свого автомобіля. Можливо, навіть снавесом.
Навіть на порівняно невеликій дачній ділянці можна знайти місце й побудувати площадку під паркування для машини середніх розмірів. Звичайно розміри такої площадки 2,5х 5 м або 4х6 м - а взагалі, кому скільки не шкода відібрати в капусти або морквини для власного звіра. Вибирати краще рівну площадку, косогір для стоянки машини не годиться. Площадка для машини повинна бути вище основного рівня землі, щоб на ній не скапливались сніг і вода

Пристрій площадки

Пристрій площадки починають, як і багато грабарств, зі зняття поверхневого ґрунту (10-20 см), щоб очистити площадку від кореневищ, трави й іншого сміття. У ямку, що утворилася, насипають рівним шаром річковий пісок товщиною в 10-20 см. Пісок дуже добре втрамбувати. Як і в інших роботах для кращого трамбування й ущільнення пісок можна полити. Бажано заздалегідь передбачити на площадці ухил і стік для води, а по контурі паркування утворити щось подібне до дренажу із трубами, засипанням щебінкою й відводом зайвої води в землю. Тоді площадці не страшні дощові калюжі або вода, що залишилася після помивки машини.
newshouse Залежно від того, наскільки стійкі й непучинисти ґрунти на ділянці вибирають різні покриття для площадки. Для ґрунтів, не підданих сезонним зсувам можна вибрати звичайну бетонну стяжку з армуванням. Перед заливанням бетону робиться опалубка з обрізної дошки (10 см шириною), закріплюється колами, верхні краї дошки вирівнюються на необхідну висоту.
woodmaterial На площадку поверх піщаної подушки рівномірно засипається перший шар бетону. Товщина близько 5 см. Зверху кладе кладочная сітка (зварена сітка). Зверху знову рівним шаром сиплють бетон. Товщина бетонного шару близько 10 см. Якщо машина занадто важка, можна збільшити цю цифру. Дуже важливо добре вирівняти бетон - правилом або полутерком по маяках. Через добу маяки виймають із майже застиглого шару й зашпаровують борозни цементним розчином. Стяжку можна також пожелезнить. По сирій поверхні для цього насипають тонкий шар цементу й розподіляють його рівномірно по всій поверхні. Площадку під машину краще залишити сохнути на 2-3 дня. Потім спробувати пройтися по ній ногами. Через 2-3 тижні на неї можна вже вільно заїжджати на машині. У житті може бути й інша ситуація. Якщо ґрунт обдимає по весні, на перший же або другий рік по весні всю цю бетонну стяжку може зламати. Гарний варіант покриття в такому випадку - готова тротуарна плитка або плитка, власноручно відлита з бетону з легким армуванням. Шар піску й щебенів у цьому випадку буде виконувати роль дренажу, плитка за рахунок розривів між собою дасть більше випарів для вологи в землі, площадка буде менше жолобитися й викривлятися. Звичайно тротуарну плитку випускають розміром 30х30 см або 50х50 см і товщиною близько 4-5 см. Під машину потрібно вибирати міцну плитку. Для науковості площадки під машину використовують також брущатку, клінкерну цеглу, камінь. Укладають плитку можна відразу на втрамбований і ущільнений пісок, або на пісок + цементно-піщану суміш. В останньому випадку плитка буде міцніше триматися. По периметрі площадки можна викласти бордюрний камінь. Ще один варіант поверхні площадки й основи. Якщо їсти бажання влаштувати гарну дренажну систему, то яму під площадку виривати глибше - до напівметра. Для дренажної системи викопують канави. На підготовлену площадку стелять геотекстиль (щільність 200 г/кв. м.).
dom. dacha-dom У канавки укладають дренажну перфоровану трубу у фільтрі, що засипають шаром щебенів. Зверху щебенів сиплють шар піску. Зверху кладуть оцинковану сітку - рабицу й засипають неї знову - тепер уже шаром щебенів (10 см). Зверху щебенів сиплють і трамбують відсівання, а вже на нього викладають камінь для покриття (на суміші цементу й піску). Так виходить паркування з кам'яним покриттям.

Навіс над машиною

Площадку для машини можна накрити навісом. Сьогодні всі частіше для спорудження навісу використовують легкий порожній каркас, що виготовляється зі сталевого профілю, а як дах - аркуші полікарбонату, пластиковий шифер, металлочерепица, профнастила. Такі навіси продаються готовими, або можна замовляти їх вроздріб.
cast-remont Деякі знаходять навіть переваги в тім, що машина буде стояти під навісом, а не в гаражі. Краще буде відбуватися природна вентиляція й випар вологи з кузова. Машина не піддається різкому перепаду температур, на площадці завжди чисто й сухо, промені розпеченого сонця затримує дах, гілки, листи, голки також не залітають на дах і кузов. У продажі є й бистросборні навіси. Вони можуть бути корисні тим, хто любимо багато чого робити на повітрі. Такий навіс можна використовувати не тільки для вкриття машини, але й для інших цілей - просто зібравши й перенесучи його в інше місце.
stavnistavim Ціни на навіси для машини відрізняються головним чином через товщину комплектуючих деталей: перетину металевих брусів у каркасі (чим толще, тим дорожче) і товщини полікарбонатного аркуша (аналогічно). Мінімальна вартість навісів під одну машину - порядку 35-36 тис. руб. Так навіси економ класу зі стовпами 60х60 висотою 2-2,5 м і товщиною полікарбонатного аркуша 6 мм обійдеться в 38 000 (3 х2,1 м) - 166 000 (6х12,6 м) руб. Монтаж здійснюють на заздалегідь забетоновану підставу анкерами, причому бетонують - за окрему плату. Навіси подороже, з товщиною опорних стовпів 80х80 і стільниковим полікарбонатом товщиною 8 мм обійдуться в 41 000 (3х2,1 м) - 182 000 (6 х12,6) руб.

Будет Вам Полезно
Розміри гаража Розміри гаража можуть бути різними й залежати, по-перше, від кількості
Щоб утеплити вхідні двері найчастіше використовують звичайну вату. Але, на сьогоднішні
У кожному будинку є ванна кімната. Вартість квадратного метра ванною, з урахуванням у
Гипсокартон - досить популярний матеріал, тому що він має ряд переваг. Наприклад, завдя