Новые Советы

2767

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2582

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6127

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2936

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Усе, що ви повинні знати про межвенцовом утеплювач

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Усе, що ви повинні знати про межвенцовом утеплювач

Для утеплення дерев'яних будинків у наші дні використовують як натуральний, так і штучний межвенцовий утеплювач. Натуральні матеріали включають мохи, клоччя, лляну повсть і стрічкові межвенцові утеплювачі, створені на основі джуту або льна. Позитивний момент стрічкового межвенцового утеплювача - його технологічність. Він значно прискорює процес складання будинку, а також гарантує рівномірне утеплення стін. Саме цьому матеріалу й присвячена дана стаття, побудована у форматі " питання-відповідь".

Чим відрізняється «пишний» утеплювач від «тонкого»?

На сьогоднішній день будівельний ринок пропонує "пишний" межвенцовий утеплювач, що залучає споживача своєю "товщиною" і низькою ціною. Але його зовнішня товщина при здавлюванні між колодами має менше значення, чим поверхнева щільність. Розглянемо все в деталях!

У виготовленні "пишних" межвенцових утеплювачів для з'єднання джутових волокон застосовують метод термоскрепления або хімічного склеювання. Витрати сировини на кв. м. менше, а виглядає утеплювач більше "пишно" і привабливо. Крім цього, для термосклейки волокна в матеріал додають синтетичні волокна (приміром, лавсан), що позначається на його якостях і екологичности.

Межвенцові утеплювачі HELMAX орієнтуються на створення якісної ізоляції з використанням иглопробивной технології. Вибір такого способу скріплення невипадковий, він дає можливість одержати полотно, що володіє однорідною щільністю поверхні й гарною теплоізоляцією

При застосуванні даного способу полотно пробивають голками спеціальних форм, після чого волокна, з яких складаються межвенцові утеплювачі, переплутують. Витрата сировини на кв. м. більше, матеріал не "пишний", однак має більше гарні теплоізоляційні якості. Він «дихає» - не конденсує вологу, не розшаровується й не викликає внутрішнє руйнування зрубу. Крім цього, при свердлінні нагелів цей утеплювач не накручується на свердел і не створює незручностей у ході складання дерев'яного будинку

Як довідатися поверхневу щільність межвенцових утеплювачів і не купити "повітря"?

Для визначення поверхневої щільності межвенцових утеплювачів потрібно знати наступне: масу рулону, його довжина й довжину стрічки. Останні 2 параметри відомі при покупці, їх указують на впакуваннях. Для того щоб визначити вага, потрібно скористатися звичайними вагами. Далі по формулі:
Розглянемо приклад. Для цього беремо рулон утеплювача фірми HELMAX і "пишний" утеплювач іншого виробника однакових параметрів (ширина - 100 мм, довжина - 10 п. м.). Товщина утеплювача HELMAX 15 мм., аналога - 20 мм. Кладемо рулони на ваги, після чого відзначаємо, маса "пишного" рулону 419 гр., а HELMAX - 890 гр. Підставляємо дані у формулу. В HELMAX ми одержали поверхневу щільність 887 гр./1 кв. м., що практично в 2 р. вище щільності аналога. Це говорить про те, що гарний зовні аналог, куплений за низькою ціною, насправді має малу щільність, а його теплоізоляційна характеристика досить сумнівна. Тобто при покупці орієнтир на товщину утеплювача не вірний, більше правильним є орієнтир на щільність. Навіщо купувати повітря?

Від чого залежить кольори межвенцових утеплювачів і як це впливає на їхню характеристику?

Часто можна зустріти довід: "якщо межвенцові утеплювачі темніше, значить вони просочені антисептиками або хімічними складами, із цієї причини вони повністю пожаробезопасни". Це не так, колір утеплювача залежить тільки від марки сировини, що використовується при його виробництві, а також від наявності в полотні інших волокон.

Як відбивається додавання льна на межвенцовом утеплювачі із джуту?

Помнете, що суміш із льна й джуту в будь-якій пропорції володіє рядом недоліків у порівнянні із чистим джутом.

У першу чергу, це стійкість до гниття. За цей показник відповідає наявність у джуті полімеру - лігніну (20-25%). Саме він з'єднує волокна целюлози в деревині й робить її непроникної для води. При добавці льна, що містить лише 2% лігніну, утеплювач боїться вогкості й вологи. Друга причина - поразка шкідниками. Приміром, меблева й зернова міль нападає в основному, на льон і підгризає всі волокна на своєму шляху. Це прямим образом відбивається на якісних властивостях матеріалу, а, значить і на якості життя в дерев'яному будинку

Сподіваємося, що прочитавши цю статтю, ви зможете зробити правильний вибір межвенцового утеплювача. Побудувати дерев'яний будинок - виходить, побудувати кращий будинок. Заощаджувати на межвенцових утеплювачах не треба, тому що це становить тільки 2% витрат від всієї вартості будівлі будинку. Щоб не було розчарувань у майбутньому й щоб не нести додаткових витрат надалі уважно вибирайте теплоізоляційний матеріал, довіряйте лише відомим бурштинам

Будет Вам Полезно
Після того, як минуло це в багатьох відносинах моторошне літо, практично кожний для себ
У суперечці про те, який предмет меблів самий популярний, перемагає не ліжко або гарніт
Что может быть дороже и важнее, чем безопасность собственного здоровья и здоровья сво
У момент прокладки каналізаційних систем потрібно враховувати безліч факторів, які бу