Новые Советы

2774

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2586

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6137

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2939

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Сауни, породжені на заводі

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Сауни, породжені на заводі

Вбудовуються сауни, щоМ,

Ці сауни можуть «прив'язати» до любомим розмірів/кутам/особливостям архітектури приміщення. Вмонтувати, використовуючи безпосередньо 1-2-3 стіни, підігнати під ріст хазяїв (наприклад, високі люди, яким у стандартній збірній сауні буде незручно).
saunastar Убудовані сауни роблять зі спеціальних щитів, які кріпляться на саморезах. Виготовлення каркаса й монтаж таких саун виробляється на місці. Серед плюсів цих моделей - мінімальна втрата корисної площі, практично виключена втрата тепла через деформації або щілини (всі добре підганяється при будівництві). Сауни, що вбудовуються, можна замовити будь-якого розміру - від 2-х до 45 куб. м. З головних мінусів - вбудовується сауну, що, не можна розібрати й потім заново зібрати в новому місці або на новій квартирі. Майже 80% матеріалу при розбиранні стає непридатним. Вартість стандартної вбудовувати^ся сауни, щоМ, 2х2 м з монтажем «під ключ» і обробкою стін з липової вагонки (без печі й системи дистанційного керування) - від 75 тис. руб.

Сборно-Щитові сауни

Конструкція цих саун являє собою «сендвич»: між двома рядами вагонки перебуває утеплювач і фольга. Такі сауни зручно монтувати - збираються за 1 день. Її можна пересувати з місця на місце й перевозити в інші квартири й приміщення. Сборно-Щитова сауна збирається з модулів шириною 80 см, які містяться на металеву раму (підстава - безпосередньо піл ванною). Розташування полиць, сидінь і грубки виробники намагаються прораховувати, щоб було комфортно масам.
sauna-perm У комплектації кабіни-сауни може бути присутнім функція душу. Також звичайну збірну сауну з електричною піччю-каменкой виробники можуть укомплектувати інфрачервоним випромінювачем, і вийде вже сауна зовсім іншого виду. Але бувають і мінуси в таких моделях. Збірну сауну не можна приставляти щільно до стіни, тому що порушиться вентиляція стін. Конструкцію не можна розширити (звузити), добудувати - тільки строго заданий розмір, тому може бути втрата корисної площі. Згодом у кабін з'являються щілини, може бути втрата тепла, а отже - збільшення витрати електроенергії. Обмежений вибір форм і розмірів (звичайно до 10 куб. м.). Вартість збірної сауни вітчизняного виробництва 64 - 300 тис. руб. і вище (залежно від обсягу, потужності нагрівача й виду дерева для обробки). Приблизно в такому ж ціновому діапазоні перебувають збірні інфрачервоні сауни 53- 215 тис. руб. (залежно від товщини стіни, кількості нагрівачів, обсягу й обробки).

Портативні інфрачервоні й парові сауни

stranaonline Мішки або невеликі дерев'яні короби портативних саун являють собою досить дивне видовище. Людина міститься усередину коробки (мішка), і з її стирчить тільки голова що париться й іноді руки. Всі виробники хором кричать, що голова, що стирчить зовні, у таких саунах - це безсумнівний плюс, тому що дуже часто люди відмовляють собі в задоволенні попаритися саме із за болів голови від жари.
zavalinka. spark-users Домашня портативна сауна складається із твердого або надувного каркаса й парогенератора. Усередину сауни надходить пар, що нагнітається парогенератором. Інфрачервоні сауни містять у собі убудовані елементи харчування, які нагрівають температуру усередині мішка до 65 °С. Тому що обсяг повітря усередині обмежений, те такі сауни прогрівається дуже швидко. А людина, поміщена в неї, починає рясно потіти.
forum. materinstvo Парові сауни прописують людям з порушенням тиску, поганим шкірним кровообігом, людям похилого віку й малюкам. А інфрачервоні сауни корисні для прискорення загоєння вивихів і растяжек, глибокого прогріву суглобів, схуднення. Коштують портативні парові сауни від 5 тис. руб., а інфрачервоні сауни порядку 16,5 тис. руб..

Будет Вам Полезно
Роль балконів, внутрішніх двориків і веранд у дизайні | ландшафтний дизайн своїми рукам
Найбільш функціональним видом плінтуса є плінтус із кабель-каналом. Він дозволяє Прок
З популярністю металевих дверей у Росії зв'язаний факт досить сумний - ріст злочинност
В качестве крепежных элементов при производстве монтажных работ, часто используются,