Новые Советы

2771

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2585

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6133

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2937

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Ремонт дверей межкомнатних, вхідних і балконних

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Ремонт дверей межкомнатних, вхідних і балконних

Зробити ремонт дверей своїми руками, без запрошення фахівців і з високою якістю результату, досить просто. Прочитайте дану статтю, і ви зрозумієте, що такий ремонт дверей межкомнатних, вхідних і балконних ви цілком зможете виконати самотужки. При цьому ми хочемо розглянути найбільше що найчастіше зустрічаються проблеми, при яких необхідний ремонт.

Ремонт дверей, що зачіпає підлога

Ремонт вхідних дверей, межкомнатних і балконних може знадобитися тоді, коли двері неприємно зачіпають підлогу й, внаслідок, цього заїдає. Найчастіше така проблема пов'язана з тим, що якась із крайок дверей чіпляються за підлогу або брусок коробки. Для рішення цього завдання вам будуть потрібні наступні матеріали й інструменти: маленька деревинка, рубанок, олівець і лінійка.

Процес ремонту дверей межкомнатних і інших буде полягати в наступному:
1. На крайці олівцем потрібно позначити місця, де двері стосуються коробки. При цьому подовжені ділянки відзначте лінією потрібної довжини по крайці.
2. Потім відкрийте двері й до лінії розмітки прострогайте крайку. Якщо ви плануєте потім красити двері, то стругайте з урахуванням запасу на шар фарби. Якщо ж місце заїдання перебуває зовсім поруч із дверним замком, то не варто ризикувати ушкодити рубанок об металеві деталі: перед роботою замок краще зняти.
3. Закрийте двері з метою перевірки: чи всі в порядку. Якщо буде потреба також підстругайте в окремі місцях
4. При виникненні ситуації, коли двері чіпляються за підлогу, а не тільки за боковину коробки, необхідно замірити точну висоту необхідного зазору. Потім з дерев'яного обрізка виріжте шаблон аналогічної висоти. Притулите носик олівця до дверей і уздовж дверей по підлозі ведіть шаблон: олівець залишить на двері потрібну лінію розмітки
5. Потім потрібно зняти двері з петель і прострогать рубанком нижню крайку по відзначеній лінії. Якщо ви хочете згодом пофарбувати двері, то зробіть поглиблення побільше, за аналогією з бічною крайкою

Ремонт деформованих дверей

Всепроникаюча вогкість часто жолобить і псує двері. Ремонт балконних дверей, вхідних і межкомнатних дозволить досить просто повернути їй первісний зовнішній вигляд. Для цього вам потрібно приготувати: аркуш фанери, козла, проемний камінь або будь-який інший важкий вантаж, плотницкую лінійку, кисть, лак, глазур або олійну фарбу.

Процес ремонту дверей своїми руками в такому випадку буде полягати в наступних діях:
1. Двері потрібно зняти з петель і встановити на козлах
2. Прикрийте полотно дверей фанерою
3. На неї поставте важкий вантаж: прекрасно підійде, наприклад, проемний камінь. Залишіть його на кілька днів, до того моменту як дефект буде виправлений
4. При цьому час від часу потрібно перевіряти, як іде процес виправлення: точніше оцінити це допоможе використання плотницкой лінійки
5. Перед тим, як ставити на місце двері, її нижнє ребро, через яке звичайно просочується вогкість, обробіть масленою фарбою або глазур'ю.

Ремонт деренчливих дверей

Мало кого може не дратувати двері, які деренчать від кожного пориву вітру. Позбутися від цієї напасті можна наступним методом. Для цього потрібно мати під рукою такі інструменти й матеріали як викрутка, олівець, дриль-шуруповерт, молоток, цвяхи, стамеска. Далі потрібно додержуватися запропонованого алгоритму роботи: потрібно з'ясувати причину деренчання й виправити неї. Причин може бути кілька. Наприклад, якщо перед вами двері, у якій є скла, те, найімовірніше, що деренчать саме вони. Тоді потрібно зайнятися ремонтом вікна й зафіксувати їх попрочнее.

Якщо ж проблема полягає у двері, те, можливо, у ній була неправильно встановлена запірна планка. Щоб змінити ситуацію, для початку потрібно замірити зазор між крайкою дверей і засувкою замка. Після цього варто перенести даний розмір на місце між отвором у запірній планці й крайкою коробки й відзначити олівцем границю. Потім рекомендується зняти запірну планку й перенести її на нове місце, попередньо просвердливши отвору для її кріплення. Потім потрібно розширити зарізання під планку, з огляду на її нове місцезнаходження

Іншою причиною деренчання двері можуть бути неправильне положення обмежника. У такому випадку потрібно демонтувати все неплотно прилягаючі до дверей рейки обмежника в закритому положенні. Потім прикріпите їх знову, тільки вже на правильне місце й більш щільно.

Ремонт підгнилих дверей

Гнилизна, що з'явилася на дерев'яних дверях, може привести до повного руйнування кутових з'єднань. Якщо це не зайшло ще занадто далеко й поки не потрібно міняти всі двері цілком, варто замінити негідну ділянку. Для цього вам знадобляться: дерево для нової секції, олівець, пилка, шуруповерт і кріплення.

Процес ремонту двері своїми руками полягає в наступному:
1. Ушкоджені місця потрібно обрізати до деревини недоторканою гнилизною. Якщо гнилизна вже поширилася на целую дошку, то прийде міняти дошку повністю.
2. Використовуючи вузьку ножівку, проріжте шпунтові з'єднання, а потім перепилите негідну ділянку. При цьому краще користуватися ножівкою з обушком. Зверніть увагу, щоб лінія перепила була похилою!
2. Застосовуючи такі ділянки як шаблон, виріжте нові секції
3. Потім обробіть захисним від гнилизни засобом для деревини нові деталі. Добре їх просушите.
4. На похилі зрізи нанесіть спеціальний клей для деревини й прикладете нові деталі на місце. При установці цілої дошки, потрібно зробити з'єднання з горизонтальних брусків обв'язки
5. Підрівняйте двері й зберіть всю зайву деревину ножем-різаком або стамескою

Бажаємо вам відремонтувати всі двері у вашім будинку й з успіхом ними користуватися

Будет Вам Полезно
Назва «жалюзі», відбулося із французької мови й буквально означає: «фіранки з паралель
При виробництві сталевих дверей застосовуються всілякі дизайнерські рішення, що забе
Всі ми маємо подання про те, для яких цілей використовується пилка в цілому, і білібін в
Принято считать, что забор для дачи выполняет такую же роль, как рама для картины. Точн