Новые Советы

2728

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2549

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6049

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2905

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Конструкції схованих бачків для напольних і підвісних унітазів. Установка й ремонт

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Конструкції схованих бачків для напольних і підвісних унітазів. Установка й ремонт

Зараз пропонують сантехникові самих різних конструкцій. І коли виникає потреба замінити старий унітаз, відразу визначитися з вибором складно. Хочеться, щоб цей своєрідний предмет, мав гарний вигляд і займав менше місця. Багато хто не хочуть, щоб зливальний бачок «красувався» на самому видному місці. Саме для такого випадку й робляться застінні бачки. Такі бачки роблять із полиетилена високої міцності, а зовнішній вигляд схожий на пластикову каністру без ручки. Убудовані бачки випускають для унітазів напольних і підвісних

Бачки, призначені для унітазів напольних

Такий бачок - це корпус із пластику із кріпленнями. Зовнішнє покриття таких бачків фірми «Грое» і «Геберит» роблять із пінопласту, що служить для звукоізоляції й не допускає скупчення конденсату. На корпусі є «вуха», які кріпляться до пластин за допомогою болтів, а їх уже приворачивают до стіни шурупами. До унітаза йде патрубок, на якому встановлена манжета з розеткою, що закриває з'єднання. Зовні на стіні встановлюють кнопку, з її допомогою й буде вироблятися зливання води.
Бачок убудований (внутрішній пристрій)

Бачок для підвісних унітазів

Такі бачки різняться по місцю кріплення. У випадку якщо кріплення здійснюється до несучої стіни, то бачок монтують у монтажну раму. При цьому стіна підійде тільки з гарного бетону або повнотілої цегли. Нижню частину рами обкладають цеглою, для додання більшої міцності, а потім іде гипсокартон і плитка. Коли будуть виконані всі роботи з монтажу, зі стіни будуть виступати штирі, на які й повісять унітаз.
Реконструкція санвузла з установкою застінного бачка

Інший варіант кріплення застінного бачка - на раму, що опирається на підлогу. Великий плюс таке кріплення - підійде практично будь-яка стіна. Рама для кріплення нижньої частини кріпиться до підлоги, відступивши небагато від стіни. А її верхня частина кріпиться до стіни. При такому кріпленні основне навантаження направляється в підлогу. У різних моделях є спеціальні пристосування, за допомогою яких можна змінити висоту розташування бачка й унітаза.
Рама кріпильна для кутового монтажу бачка

Виробники пропонують різні модифікації унітазів. Є моделі адаптовані для використання інвалідами. А також модель із рамою у вигляді трапеції, яку можна встановити в куті. Деяким буде цікава модель, у якої бачек дуже вузький і її можна встановити навіть у дуже маленькому просторі

А як бути при поломці?

Перша думка після установки такого бачка - що робити, якщо відбудеться поломка. Ламати стіну? Звичайно, немає. Усе продумано споконвічно. Усередині в убудованого бачка перебуває зливальний пристрій. Щоб його дістати знімають кнопку й через отвір легко дістають блок. Після ремонту тим же шляхом його повертають на місце.

Варто відзначити, що рама для кріплення може витримати навантаження в 400 кілограм. Дуже важливо пам'ятати про те, що для такої сантехніки наша вода не підходить і потрібно ставити фільтр. У випадку якщо цього не зробити, то досить швидко сантехніка прийде внегодность.

А навіщо така більша кнопка?

Всі роботи кінчені, і на стіні виділяється кнопка досить великого розміру - для зливу води. Дизайн кнопки може бути різним залежно від виробника. Але у всіх кнопок є два сектори, які зливають різну кількість води, одна 6 л, а інша 9 л. Звичайно, це зроблено для економії води. Кнопка може займати як вертикальне положення на стіні, так і лежати горизонтально, це залежить від вашого бажання.

Не залежно від обраної конструкції унітаз зі схованим бачком стане по сьогоденню гарною покупкою й дуже легко вписується в будь-який інтер'єр, тим більше що пропонується досить багато модифікацій і дизайнерських рішень

Будет Вам Полезно
Розчинники - це летучі органічні рідини, які використовують разом з лакофарбовими мате
На сьогоднішній день найбільш оптимальним способом для підвищення енергоеффективнос
Для того, щоб зайнятися утепленням підвалу існує, як мінімум, три причини: - зниження те
Будь-яка система автономного газопостачання будинку складається із двох простих рече