Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6126

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Килимова плитка

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Килимова плитка

Килимова плитка являє собою ковролин, але не у звичному рулонному виді, а як матеріал, нарізаний на ідеально рівні квадрати. Модульна килимова плитка по стандарті складається із квадратів, що мають розміри 50 х 50 см.

Склад і області застосування килимової плитки


Який би вид даного матеріалу ми не взяли - килимова плитка Desso (Нідерланди) або Domo килимова плитка з Бельгії, - її основою буде бітум або полівінілхлорид з армуванням зі скловолокна. Така подложка схожа на сучасну м'яку покрівлю: вона теж складається з декількох шарів.

За подібну черговість - по двох шару бітумної смоли й скловолокна - дану частину килимової плитки в побуті прийнято називати «сендвич». Використання таких матеріалів надають модульній килимовій плитці міцність і пружність. У результаті плитка не заспокійливості по краях і кутам, а щільно прилягає друг до друга. Крім того, така подложка дозволяє уникати ковзання квадратів по підлозі

Також, незалежно від того яка плитка перед нами - килимова плитка Interface (Голландія) або Tessera килимова плитка з Великобританії - її верхній шар буде складатися з ниток, що створюють ворсяний покрив. При цьому тип ворсу може різнитися на петлевой і різаний. У гарної килимової плитки волокно буде пофарбовано ще до безпосереднього створення матеріалу.

У такому випадку колір по всій глибині виробу вийде рівномірним. Якщо при цьому врахувати, що кожний стандартний колір повинен бути відтворений з максимальною точністю, то дана вимога стає дуже актуальним. Наприклад, такі популярнейшие колекції як килимова плитка Desso Essence, килимова плитка Interface Heuga і килимова плитка Domo Millennium являють приклад бездоганності в даному відношенні

Килимова плитка широко застосовується як для будинку, так і для офісного використання. Її часто можна бачити в будинках, квартирах, ділових центрах, ресторанах, готелях, магазинах, салонах і клубах. Особливо модульна килимова плитка актуальна в тих випадках, коли різні кабельні з'єднання перебувають під підлогою: адже, завдяки легкості свого розбору й переміщення, плитка дозволяє швидко й безболісно для інтер'єра добратися до будь-яких проводів.

Властивості килимової плитки

Для тих людей, які турбуються про своє здоров'я, повідомимо, що, незважаючи на свою « битумно-ворсяну» поверхню, килимова плитка створена з екологічно чистих матеріалів, які мають відповідні сертифікати якості. Також модульна килимова плитка відрізняється високими теплоизолирующими й звуковбирними властивостями

Завдяки своєї багатошаровій полірозмірно-бітумній основі вона має високі показники влаго - і термоустойчивости, що дозволяє використовувати таке покриття в сукупності з теплими підлогами, а також у приміщеннях з підвищеною вологістю. Важливо й те, що такі солідні фірми, як наприклад, Balsan (Франція), Forbо або Tarkett, додатково обробляють килимовий ворс запалі-грязеотталкивающей і антистатичним просоченням.

Після такої обробки в напольном матеріалі вже не будуть розмножуватися шкідливі для людини мікроорганізми й неприємні комахи. Також килимова плитка стійка до стирання й легко відновлює свій зовнішній вигляд після видалення навантаження. При цьому напольная плитка добре пручається колісним навантаженням, що особливо актуально при частому використанні меблів на коліщатах

Цінується килимова плитка й за те, що за нею легко доглядати, і за те, що вона постійно має привабливий вигляд. Використовувана в такій плитці стійка фарба дозволяє матеріалу не міняти свій первісний колір навіть під впливом яскравих сонячних променів і численних хімічних чищень. І навіть при різних джерелах світла напольная плитка зберігає один світловий відтінок, що у світі интерьерного дизайну зустрічається не так вуж і часто.

Крім того, розрізняють килимову плитку, призначену для будинку, а також для суспільних приміщень: вони відрізняються по закладених властивостях зносостійкості. Вражають уяву й естетические властивості модульної килимової плитки. У цей час килимова плитка випускається найрізноманітнішого дизайну, а її розцвічення й візерунки дуже насищенни. При цьому поділ ковролина на квадрати дозволяє використовувати неї в самих сміливих експериментах. Наприклад, таку плитку можна викласти будь-яким геометричним орнаментом

Переваги килимової плитки

У порівнянні з іншими напольними покриттями килимова плитка має ряд незаперечних переваг. Так, укладання килимової плитки відбувається досить швидко й просто, а при підрізуванні існують мінімальні втрати. Даний матеріал дуже зручно використовувати в приміщеннях зі складною конфігурацією: при укладанні килимової плитки вже не потрібно виміряти кожний сантиметр і старанно запаювати кожний шов.

Також укладання килимової плитки має на увазі, що для її експлуатації можна навіть не використовувати клей: матеріал і так буде відмінно лежати під вагою власної ваги. При цьому ви об нього не спіткнетеся, тому що щільність прилягання плитки до підлоги досить висока. Під килимову плитку прекрасно укладаються комп'ютерні й телефонні проведення

Важливо й те, що застосування модульної килимової плитки надає величезні можливості для реалізації дизайнерської думки: матеріал можна викладати тому що вам цього захочеться. Ну, а якщо вам захочеться мати таку плитку у вигляді кіл, ромбиків, квадратиків, смужок і так далі, те - будь ласка - їх можна легко вирізати із уже наявних квадратів.

Модульна напольная плитка також вирізняться економічністю: відсоток відходів при установці килимової плитки становить усього від 0,5 до 2%. Для порівняння: досвід показує, що при укладанні ковролина даний показник відповідає рівню від 10 до 30%. Також і простота монтажу килимової плитки дозволяє обійтися без залучення найманих професійних працівників: такий матеріал легко укласти й самостійно.

Дуже зручно й те, що ушкоджені в процесі експлуатації квадрати напольной плитки можуть бути легко замінені на нові, і при цьому підміну важко буде помітити. І останнє - килимову плитку зручно транспортувати й зберігати. Як бачите, напольная килимова плитка зайвий раз підтверджує відоме вираження: геніальне все просто!

Будет Вам Полезно
Щоб ви могли виконати лакофарбові роботи самотужки, необхідно використовувати досит
Задумайтесь, ведь вы наверняка хотя бы раз слышали слово «конвектор», но знаете ли вы, ч
Изготовление коптильни В настоящее время существует много моделей различных коптиле
Клінкер - це за особливою технологією обпалена глина, про що свідчить походження слова,