Новые Советы

2675

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2513

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
5965

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2862

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Системи антизледеніння й сніготанення в дії

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Системи антизледеніння й сніготанення в дії

У цей час система антизледеніння і система сніготанення дуже популярні в цінителів комфортного життя. В основному ж у заміському господарстві дані системи знайшли собі застосування на центральній пішохідній доріжці, на даху й на ґанку будинку. Наприклад, система сніготанення на даху дозволяє позбутися відразу від багатьох проблем, які доставляють заміським жителям узимку багато турбот. Але, насправді, способів того, щоб ваша покрівля була без полою й бурульок, досить багато: радимо їх вивчити й використовувати.

У цій же статті не буде йти мова про особливості конструкції будинку, а зупинимося тільки на тім, як же впоратися з виникаючий рік у рік проблемою зледеніння даху й ґанки котеджу. Сучасна система сніготанення даху й сходів працює за принципом «теплої підлоги». Про те, як зробити тепла підлога в будинку теж можна вивчити самостійно, і зрозуміти, що принцип і види обігріву підлоги, даху й сходів, у загальному-те, однакові

По-перше, сьогодні також існують два основних види системи антизледеніння й сніготанення: перше - конструкція заснована на використанні електричного кабелю, а друга - це застосування водного ресурсу. І в того, і в іншого способу обігріву території є як свої плюси, так і мінуси. Тому у вас є можливість вибору.

Наприклад, кабельні електричні системи вважаються більше дорогими, чим їх водні «побратими». З іншого боку, нагрівальний кабель є найсучаснішим обігрівальним елементом, що дозволяє домогтися дуже гарних результатів узимку. Однак варто пам'ятати, що обігрівати таким способом більші ділянки ґрунту не має економічного змісту, та й де взяти для такого «заходу» більшу необхідну електричну потужність?

Застосування ж системи сніготанення покрівлі й інших елементів будинку, заснована на використанні системи труб з доведеної до певної температури водою, дозволяє також досягти дуже гарних результатів. При цьому вам не прийде оплачувати досить більші рахунки за електроенергію, як у випадку експлуатації в сніжну зиму електричної системи обігріву ділянок. Але в теж час було замічено, що водяні системи здатні в більшій мері виходити з ладу. А, погодитеся, неприємно, якщо ваш верхній поверх будинку буде залитий водою з даху, що ви хотіли в такий спосіб обігріти.

Дуже зручно й те, що останнім часом системи сніготанення й антизледеніння входять в «стандартний» набір функцій розумного заміського будинку. При цьому застосування подібної автоматики й електронного «розуму» дозволяє заощадити до 70% витрат, що шукають на традиційне самоврядування системами захисту від полою й снігу.

А відбувається це тому, що системи розумного будинку здатні самостійно виміряти температуру снігу й льоду на заздалегідь заданих позиціях, а потім довести неї при найменшому незадовільному результаті до температури плавлення. Якщо ж у вас ще немає в заміському будинку системи сніготанення й антизледеніння, то самий час потурбуватися про це: зима не за горами!

Будет Вам Полезно
Опалення електрикою вважається задоволенням не з дешевих, і популярним воно було в мин
Мозаїка являє собою одне із древніх декоративно-прикладних технік мистецтва. Розвиток
Ці двері встановлені в самому звичайному панельному будинку, яких величезна кількіст
На сьогоднішній день утеплення будинку коштує завданням першорядної важливості. Відб