Новые Советы

2733

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2556

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6061

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2910

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Потовк у ванній кімнаті

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Потовк у ванній кімнаті

При облаштованості стелі у ванній кімнаті необхідно пам'ятати, що для ремонту даного приміщення потрібні спеціальні, вологостійкі матеріали. Крім цього, такі матеріали повинні не боятися високих температур, а також стрімкої зміни параметрів експлуатації

Фарбування

Фарбування є одним із самих доступних, простих і досить недорогих варіантів рішення обробки стелі. У цей час на ринку є великі асортименти різноманітних водно-дисперсійних фарб, створених для вологих приміщень. Такі фарби можуть бути як дорогими, так і дешевими, як імпортними, так і вітчизняними. Всі ці фарби відносно стійкі й здатні протягом тривалого часу витримувати вплив вологою, теплом, а також різними дезінфікуючими розчинами.

Легені плитки

Використання стельової плитки з пенополистирола це популярне рішення обробки стелі у ванній кімнаті. Переваг такого монтажу можна назвати трохи. По-перше, людей залучає низька ціна плиток. По-друге, така плитка досить гарна й за допомогою її можна створити загальний привабливий дизайн кімнати. По-третє, легкі плитки заощаджують до 15 см висоти й не впливають на обсяг приміщення. По-четверте, монтаж стельової плитки з пенополистирола дуже простий і легкий.

Також дуже ефектне приміщення виглядає, коли потовк у ванній кімнаті обклеєний корковими шпалерами. Хоча це, звичайно, дорожче, ніж стельова плитка з пенополистирола, але зате такий матеріал більше гарний, відрізняється чудовими теплоізоляційними властивостями й більше довговічний

Дерев'яні стелі

Романтичну задушевну обстановку можна створити у ванній кімнаті, якщо використовувати для обробки стелі вагонку. Аромат деревної смоли нагадає вам про російську лазню й буде служити прекрасною альтернативою бездушній плитці, фарбі або металу. Вагонка є екологічно чистим матеріалом, виглядає дуже красиво, перевірена й випробувана часом. Крім того, у нашій місцевості це не занадто дорогою й екзотичний матеріал.

Пластикові панелі

Пластикові панелі, які прийнята сьогодні застосовувати у ванній кімнаті, створюються з поліхлорвінілу: вони гарантують гарну теплоізоляцію, антистатичність, довгий термін служби й легкість у відході. Пластикові панелі прекрасно переносять вологість і можуть випускатися з імітацією під камінь, дерево, із глянсовою або матовою поверхнею. Хоча сьогодні спеціальні пластикові панелі для стелі не виробляються, але полиць у ванною можна успішно монтувати стеновими панелями, що мають достатню твердість.

Підвісні стелі

Модульні підвісні стелі також можуть успішно використовуватися для оформлення стелі у ванній кімнаті. Але при цьому варто застосовувати тільки вологостійкі матеріали: сталеву або алюмінієву підвісну систему, а натяжний матеріал - ПВХ або оргскло. Звичайно, це не дешевий варіант декорування приміщення, але зате за допомогою гарних модулів-вітражів з оргскла, оснащених внутрішнім підсвічуванням, полоток у ванній кімнаті можна виконати з оригінальним вражаючим дизайном.

Рейкові стелі

Також потік у ванній кімнаті може бути й рейковий. Було доведено, що такі стелі практичні, довговічні, міцні, вологостійкі, негорючі, екологични й не заряджаються статичною електрикою. Рейкові стелі для ванною не мають потреби в складному відході: їх можна мити неагресивними мийними засобами. Однак потовк у ванної рейковий потрібно берегти від ударів і подряпин, тому що виправляти їх потім буде дуже проблематично.

Рейкова підвісна стеля має таку ж структуру, як звичайні плитні підвісні стелі. Ключовим елементом у них є рейки, які виготовляються з алюмінієвої смуги й покриті ласий гарячого сушіння. Рейкові стелі для ванною випускаються будь-яких розцвічень і можуть бути перфорованими або гладкими. При цьому стики рейкових підвісних стель можуть мати проміжні вставки.

Самими популярними рейковими стелями для ванною є білі моделі або з імітацією «під золото». Створити рейкова стеля своїми руками не так вуж складно: монтаж полотен виробляється по докладній інструкції від фірми-виготовлювача

Гипсокартон у ванною

Аркуші з гипсокартона також активно використовуються для обробки ванних кімнат. Їхня установка дає можливість дизайнерові вільно моделювати територію й легко втілювати в життя будівельні декори практично будь-яких форм. У вологому середовищі аркуші з гипсокартона легко гнуться, а після висихання зберігають задану форму. При протечках така стеля не буде прогинатися й міняти свою форму.

Натяжні стелі

Натяжні стелі у ванною робляться з тонкої поліефірної тканини або плівки ПВХ, які показують ідеальні показники водостійкості. У випадку, якщо сусіди задумають вас залити, то така плівка здатна витримати навантаження до ста літрів води на квадратний метр, провиснув як величезний міхур, але не лопнувши. Зібрану воду можна потім злити через один з демонтованих кутів. Після просушки полотно здатне повністю відновити свою первісну форму.

Будет Вам Полезно
Кондиціонер може легко зламатися, працюючи в неправильних умовах. І відразу в цьому вип
Самими популярними серед побутових кондиціонерів є сплит-системи, що представляють Со
Основной функцией любой крыши является защита дома от солнечных лучей и осадков. Имен
Крыша дома представляет собой сложную систему: в схему кровли входит, кроме самого кр