Новые Советы

2764

Виды лебедок и их применение

Лебедка – это механизм, облегчающий перемещение груза в горизонтальном или вертикальном направлении…
2581

Рятуємося від голосних звуків

Почнемо з початку - потрібно з'ясувати, від яких звуків рятуватися. Вони адже теж бувають різні. Їх…
6125

Види лебідок і їхнє застосування

Лебідка - це механізм, що полегшує переміщення вантажу в горизонтальному або вертикальному напрямку…
2934

Как сделать опалубку

Установка опалубки берет свой отсчет с определения точек опоры будущего здания. В случае если…

Подари тепло своему дому. всё, что вы хотели знать о Каминах

Главная Строительные советы Звукоізоляція, довговічність і безпека межкомнатних дверей

Преимущества природного натурального камня перед искусственным.

Существует одна важная часть интерьера, которая имеет, как декоративное назначение, так и практическое – это камин.

 


Звукоізоляція, довговічність і безпека межкомнатних дверей

Жодне житло не обходиться без межкомнатних дверей. Тому багато з людей прагнуть придбати не будь-які моделі даних виробів, а тільки ті, які б повністю відповідали їхнім очікуванням. І не тільки по своїй красі й витонченому зовнішньому вигляді, але також ще й по звукоізоляційних властивостях, довговічності й безпеці. Облік даних критеріїв важливий і тоді, коли ви вирішили створити межкомнатні двері своїми руками.

Звукоізоляція дверей

Межкомнатні двері, крім виконання своїх самих головних завдань - прикраси приміщення й відділення його від інших кімнат, - повинні також добре виконувати й свої звукоізоляційні «обов'язки». При цьому варто врахувати, що звукоізоляція дверей у різних моделей теж буде різною. Так, гірше всього справляються з такою функцією пластикові складні двері. Також і всі інші двері, конструкція яких складається з рольставней і набору, звичайно алюмінієвих, рейок, погано гасять зовнішні шуми.

Те, наскільки сильно крізь себе будуть пропускати звук щитові двері, буде прямо залежати від способу їхнього конструювання. Наприклад, двері, які виготовлені по старих технологіях, мають низьку здатність до поглинання звуків, тому що в їхній конструкції втримуються безліч порожнеч, добре проникні звукові хвилі. У сьогодення ж час щитові двері, як правило, випускаються із внутрішнім обсягом, заповненим картоном. Звичайно його укладають за принципом універсальних бджолиних стільник, у результаті чого звукоізоляція дверей значно підвищуються.

При використанні дверей, виготовлених з алюмінієвого профілю, ви також зштовхнетеся з їх високої звукопроводностью. У таких дверях також важливим елементом звукового бар'єра буде її внутрішнє наповнення. Якщо двері мають одинарне скло, то звукоізоляція таких дверей буде дуже низкою. Кращі показники мають двері, створені зі стеклопакета із двома, трьома або більше стекол, а також виконані з повітряними прошарками або із сендвич-панелями, що складаються зі спіненого матеріалу й облицьованого пластиком. І, якщо однокамерний стеклопакет (із двох стекол), а також оснащені сендвич-панелями виробу, мають досить високі показники поглинання звуку, те двокамерні (із трьох стекол) моделі є ідеальним варіантом для створення тиші в будинку.

Гарні показники шумопоглощения мають филенчаті двері: вони виконані з масиву твердих порід дерева, які прекрасно захищають приміщення від зайвих звуків. При цьому, природно, чим більше високою вагою такі двері буде володіти, тим більше високі показники звукоізоляції вони будуть забезпечувати. Також краще вибирати моделі, які мають подвійний притвор: звукоізоляція таких дверей вище.

Якщо ви зацікавлені в тім, як правильно встановити межкомнатную двері, то зверніть увагу: для зниження рівня шуму радимо під дверима встановити спеціальні порожки. Вони можуть бути із пластику, дерева або металу. Також порожки можна підсилити спеціальними тепло-звукоізолюючими комбінованими матеріалами й щітковим ущільненням. Особливо часто такий поріг можна зустріти у ванних кімнатах і санвузлах

В інших випадках у нижній торець дверей можна встановити непомітний ущільнювач-щітку. Також відмінна звукоізоляція дверей досягаються й при обшиванні дверей з однієї або двох сторін матеріалами з акустичними властивостями. Наприклад, у цьому плані добре себе зарекомендували дерматин, штучна й натуральна шкіра з м'яким наповнювачем із синтепона, ватину або поролону.

Поліпшити звуковбирні властивості дверей можна й за допомогою простого обшивання моделей дерев'яною рейкою. Також можна розглянути й можливість установки дверей послідовно: коли одна йде за іншою. Досвід показав, що двоє звичайних дверей, установлені поруч, будуть робити більший ефект, чим одна дорога, звуковбирна модель

Довговічність дверей

Довговічність дверей прямо залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. В основному сьогодні межкомнатні двері роблять із масиву й шпони різних порід дерева, із пластику, скла й алюмінію. Було замічено, що найчастіше для створення домашнього інтер'єра люди здобувають двері, створені з масиву натурального дерева з обробкою шпоною, пластиком і декоруванням скляними вставками.

Із усього цього різноманіття самими довговічними вважаються филенчаті двері, виконані з коштовних твердих порід дерева. При цьому твердість використовуваного дерева й визначає термін служби всього виробу. Так, до «м'якотілого» деревині ставиться, наприклад, часто використовувана сосна. Строк експлуатації двері з деревини сосни становить не більше десяти років: після цього двері починають руйнуватися й деформуватися

Важливо й те, щоб не тільки дверне полотно було виготовлено з високоякісного матеріалу, але й всі елементи конструкції: від дверної коробки до декоративного скла. Також для збільшення довговічності межкомнатних дверей повинні бути використовувані якісні зовнішні покриття - лак, шпона й так далі. На естетичність зовнішнього вигляду дверей безпосередньо впливають і фактори їхньої експлуатації: наявність ударів, вологість приміщення, чищення хімічними засобами, прямі сонячні промені й так далі.

Безпека дверей

При експлуатації межкомнатних дверей дуже важливо, щоб такі вироби були безпечні й не могли принести шкода своїм хазяям. Практика показала, що найбільш часті проблеми виникають із безпекою дверей, які у своїй конструкції мають велику кількість скла. Для того, щоб уникнути проблем у будинку, особливо, якщо у вас є маленькі малюки, переконаєтеся, що стекло є загартованим - безосколковим або хоча б покрите спеціальною плівкою, що не дозволяє осколкам розлетітися по будинку.

Також безпека дверей має на увазі, що модель повинна бути надійно прикріплена, що повністю виключає її падіння під час експлуатації. Важливо звернути увагу й на екологичность виробів. Ваші двері не повинна містити шкідливі феноли й канцерогени. У цьому плані буде краще, якщо ви віддасте перевагу дверям з масиву дерева або МДФ. Крім того, фарба й саме дверне полотно повинне бути гладким і не мати дефектів, які можуть привести до подряпин і порізів

Тепер ви довідалися, що мається на увазі під поняттями довговічність, безпека й звукоізоляція дверей. Упевнено, що, коли ви будете здобувати межкомнатні двері, те дана інформація буде для вас корисної

Будет Вам Полезно
Структура покрівлі багато в чому схожа зверху на листковий пиріг. Сьогодні складно зн
Наверняка каждый из нас, видя восхитительные пейзажи ухоженных, изысканных садовых уч
Безумовно, гипсокартон є одним із самих універсальних і міцних оздоблювальних матеріа
Подготовка поверхности стен Сайдинг на фасад здания можно монтировать в любое время